Luxusný drevený bazén Oáza – obdĺžnik


Luxusný montovaný bazén Oáza
  • Materiál: Škandinávsky masív – Borovica
  • Rozmer: 600x419x131cm /45mm
  • Hrúbka materiálu: Drevená konštrukcia o sile 45mm
  • Naviac zdarma: tlaková impregnácia AquaStop, záruka  2 / 5 rokov
  • Farba bazénovej folie : Oceán – modrá / Saharský piesok -béžová / Grey – šedá
  • Naviac zdarma: tlaková impregnácia AquaStop, záruka  2 / 5 rokov

Cena s DPH:

7.190,- EUR -bez filtrácie

7.490,- EUR- komplet s filtráciou

Obsah – štandard: Drevená konštrukcia , lepená bazénová vaňa, kotviace prvky, Skimer napúšťacia šachata, vypúštacia triska, podkladné geotextílie na steny , kotviace skrutky,  vonkajšie drevené schody, chromové vnútorné schody
Obsah –  za príplatok:  Filtračný systém, farebné osvetlenie, letná krycia plachta, zimná krycia plachta , kryty rohov  plastu alebo kov , búdka na príslušenstvo

Luxusný drevený bazén Oáza – obdĺžnik

Luxusný drevený bazén Oáza  je klasický obdĺžnik , alebo ak chcete kváder. Jednoduchý a vysoko efektný.Taktiež patrí do série plnohodnotných bazénov v tvare obdĺžnika, ktoré sú  vhodné na každodenné športové rekreačné vyžitie. Na svoje si prídu a športovci pri rekreačnom tréningu  a všetci rekreačný plavci. Jeho dĺžka rovných 600 cm a šírka 419cm  je vzhľadom na tvar vhodná pre viacerých plavcov naraz. Pri celkovej výške  131cm  a hĺbke cca 120 cm bazén môžete využívať ako plnohodnotný bazén najmä na každodenné  kondičné rekreačné plávanie. Luxusný drevený zrubový skelet bazénu je už tradične zhotovený s výberového  škandinávskeho dreva – Borovice.  Cena bazénu  ostáva veľmi ústretová k zákazníkovi. Stále sa jedná  o jedno  cenovo veľmi atraktívne riešenie domáceho plávania a kúpania sa.

K rekreačnému plávaniu bazén využije takto rozmerný bazén v jednom momente aj viacero osôb. Počas horúceho letného večeru si v ňom užijete najlepšiu letnú bazénovú párty a vybláznite sa pri vodných hrách. Oázu môžete mať umiestnenú  na záhrade, chalupe  a samozrejme ako rodinné kúpanie pri Vašom dome. Je to taktiež drevo a perfektne ladí k našim  záhradným domčekom a záhradným chatkám. Ako všetky naše bazény aj Oáza  sa vyznačuje jednoduchou inštaláciou. Ozaj sa jej nemusíte báť. Zvládne ju  každý aj začínajúci domáci majster. Vyžaduje  len základné náradie. Bazén môžete v prípade potreby demontovať a presunúť na iné miesto.

Luxusný drevený bazén Oáza je dôležité  položiť na spevnenú betónovú plochu , v ktorej bude príprava na osadenie bočných železných výstuží.  Betónovú plochu Vám doporučujeme pripraviť  minimálne o sile 10cm + v miestach kde sa budú umiestnené oceľové vzpery ( 10 kusov). Je nutné počítať s masívnejším betónovým základom na umiestnenie pätiek.  K umiestneniu pätiek Vám vopred zašleme pôdorys.

Ošetrenie drevených konštrukcii luxusného drevenného bazénu Oáza

Borovicové drevo je z výroby predsušené a ošetrené tlakovou  tinktúrou AQUA-STOP po celom povrchu. Základný ochranný nástrek treba pred montážou ošetriť olejovou farbou na bazény.  Styčnú plochu dreva a základovej dosky je vhodné oddeliť od podkladu  fóliou, styrodurom ,alebo podobným podkladom.

Ako je spomenuté v predchádzajúcom texte  – drevo je potrebné  a vhodné počas, alebo pred montážou ošetriť olejovými farbami na bazény, ktoré vylepšia celkové vlastnosti Vášho budúceho bazénu  a predĺžia jeho životnosť.

Vlastná montáž luxusného dreveného bazénu je už vysoko intuitívna a vystačíte si z priloženým návodom na montáž.

K základnému výrobku je možné si doobjednať  priamo výrobcom doporučenú výkonnú filtráciu a jej drevený kryt. Ďalej si tiež môžete na bazén doobjednať  solárnu plachtu  či zimné prekrytie . Doporučujeme Vám taktiež  RGB  efektné farebné osvetlenie Vášho nového bazénu. Farebné svetlo ešte viac zvýrazní Váš bazén počas večerných grilovačiek.

Luxusný drevený bazén Oáza je v prevedeniach bazénovej fólie : modrá -Oceán  , ( pripravujeme: bledá – SandStone, alebo šedá – Grey Stone).

Bazén je možné zapustiť aj do zeme a vytvoriť si tak ešte väčší komfort pri jeho použití. Je však nutné časť v zemi odizolovať mopovou fóliou a drenážnym zásypom po bokoch bazénu. Podrobný návod Vám zašleme k bazénu.