Sauny

Záhradné domčeky Blog  je stránka o chatkách a garážach a ďalších drevenných stavbách, ktoré už  roky ponúkame naším zákazníkom.

Veľa našich budúcich zákazníkov nám volá či píše na našu FACEBOOK stránku.  Zákazníci nemajú presnú predstavu – aký záhradný domček objednať. Potrebujú poradiť prípadne konzultovať svoju voľbu s odborníkom.

Preto sme sa rozhodli zriadiť  túto stránku , kde postupne  zverejňujeme  rady a postrehy dôležité pri výbere záhradného domčeka a chatky.

Všeobecne platí , že zrubové chatky domčeky a garáže majú ideálny pomer ceny a využitia. Veľkou výhodou je aj veľmi rýchla stavba, pričom základnú chatku napr. o rozmere 12m2 máte postavenú za jeden deň.

Záhradné a rekreačné domčeky môžete v prípade nutnosti  rozobrať.  Ďalej ich môžete previesť na iné miesto a znovu zložiť. Skrátka je to veľmi dobré riešenie za zaujímavú cenu.

Na stránke nájdete aj novinky ktoré sme zaradili  na našu stránku . A nesmieme zabudnúť ani na sekciu garáže, ktorá je tiež veľmi zaujímavá. Nielen ako parkovanie pre automobyli, ale aj ako skladový priestor pre Vaše podnikanie.

Novinkou je aj Video Vlog , ktorý postupne plníme a nájdete v ňom taktiež veľa inšpirácie.

Stránku záhradné domčeky Blog pravidelne aktualizujeme  a rozširujeme.

Do blogu pridávame aj naše nové výrobky v roku 2022 pribudli k záhradným chatkám aj drevené bazény, ktoré sú ďalšou skvelou príležitosťou ako využiť svoju záhradu k rekreácii a odpočinku.

Novinkou pre rok 2023 sú hliníkové pergoly, ktoré ponúkame našim zákazníkom. Bioklimatické pergoly sú skvelým doplnkom k Vašim rodinným domom, ale sú vhodným prístreškom do záhrad a dajú sa umiestniť podľa Vašich predstáv. Ale viac aj v našich blogoch.