Moderná záhradná stavba LUNA


  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 385 cm x 385 cm (14,4 m2) L2
  • Rozmer 385 x 295 cm (11,3m2) L1
  • Dvere: 303 cm x 203 cm
  • Hrúbka materiálu: 28 mm
  • Bezpečnostné sklá 1 sklo

Cena s DPH: 3.590,- EUR L2

Cena s DPH : 3.350,- EUR L1

Moderná záhradná stavba LUNA 2

Moderná záhradná stavba LUNA sa dodáva v dvoch základných prevedeniach o rozmere 11,3m 2 a 14,4m2. Stavba je od estónskej značky LASITA MAJA s veľkými posuvnými dvermi z profilovaného AL materiálu je domček veľmi efektný a vzhľadovo atraktívny najmä do modernej zástavby. Jeho využitie je ozaj všestranné. Od úložného priestoru, ďalej akomenší ateliér, alebo taktiež ako letnú kuchyňu. Moderná záhradná stavba LUNA sa dá efektne spojiť aj s prístreškom či predstrešením.


Ako strešnú krytinu používame asfaltové pásy.  Taktiež vhodná je aj ľahká plechová krytina. Nedoporučujeme Ťažké betónové a tehlové krytiny. Jednak kvôli malému sklonu strechy –  a jednak kvôli váhe ťažkých krytín.

Náter doporučujeme vykonať bezprostredne po ukončení montáže.

Ochránite tak domček pred ÚV a zožltnutiu dreva, ktoré je štandardne vybrúsené hladko temer do biela.  Taktiež je náter dôležitý na ošetrenie dreva proti škodcom , hnilobe a zmodraniu dreva.

Moderná záhradná stavba : Chatka DOMEO 1,  chatka ORKNEY

Blogy pre Vás:

19 – Vyhnite sa problémom pri zameraní vášho záhradného domčeku

Keďže častokrát prichádzajú od zákazníkov návrhy na chatky ktoré sa nedajú v našich podmienkach zrealizovať. Rozhodli sme sa zopár z nich použiť v tomto blogu

18 – Záhradný domček Balmoral – priestor pre odpočinok vo Vašej záhrade

Predstavujeme Vám ďalší z našich záhradných domčekov  od Lasity – Balmoral. Krásny presklený záhradný domček v prevedení 44mm.