Záhradný ateliér MAJA 1 -Novinka 2023


Moderný záhradný atelér s osadenými veľkopriestorovými oknami z AL profilov
Steny ateliéru sú 28mm
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 290 cm x 290 cm (8,41 m2)
  • Dvere: 204 cm x 203 cm
  • Okno: 100 cm x 202 cm
  • Hrúbka materiálu: 28 mm
  • Bezpečnostné sklá 1 sklo

Cena s DPH: 3.300 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradný ateliér MAJA 1 – Novinka 2023

Záhradný ateliér MAJA 1  je moderná záhradná stavba s veľkými panoramatickými oknami, ktoré dotvárajú celkový veľmi efektný vzhľad tohto domčeku.  Jeho využitie je ozaj všestranné. A je za skvelú cenu. Od úložného priestoru, ďalej ako ateliér, alebo ako letnú kuchyňu. Moderný záhradný domček MAJA patrí do série 1-6 . MAJA má nielen veľkostné varianty, ale aj variant s prestrešením.


Ako strešnú krytinu používame asfaltové pásy , prípadne kanadský šindel.  Taktiež vhodná je aj ľahká plechová krytina. Nedoporučujeme Ťažké betónové a tehlové krytiny. Jednak kvôli malému sklonu strechy –  a jednak kvôli váhe ťažkých krytín.

(Fotky realizácii sú z chatky DOMEO 2 s prístreškom a Domeo 1)

Náter doporučujeme vykonať bezprostredne po ukončení montáže.

Ochránite tak domček pred ÚV a zožltnutiu dreva, ktoré je štandardne vybrúsené hladko temer do biela.  Taktiež je náter dôležitý na ošetrenie dreva proti škodcom , hnilobe a zmodraniu dreva.

Moderná záhradná stavba : Chatka DOMEO 1,  chatka ORKNEY

Blogy pre Vás:

20 – Stavba záhradnej chatky na betónové piliere

Stavba záhradnej chatky na betónové piliere. Najčastejšie využíva pri svahovom a nerovnom povrchu, kde prevýšenie  jednej strany záhradnej chatky nie je možné .

19 – Vyhnite sa problémom pri zameraní vášho záhradného domčeku

Keďže častokrát prichádzajú od zákazníkov návrhy na chatky ktoré sa nedajú v našich podmienkach zrealizovať. Rozhodli sme sa zopár z nich použiť v tomto blogu

18 – Záhradný domček Balmoral – priestor pre odpočinok vo Vašej záhrade

Predstavujeme Vám ďalší z našich záhradných domčekov  od Lasity – Balmoral. Krásny presklený záhradný domček v prevedení 44mm.