Záhradné chatky s prístreškom Hokkaido 2


Hokkaido zahradná stavba
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 250 cm x 550 cm
  • Obsah:  podlaha pero – drážka za príplatok
  • Dvere: 149 x 185 cm
  • Hrúbka materiálu: 28 mm

Cena s DPH: 3.290 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradné chatky s prístreškom Hokkaido 2

Hokaido – záhradná chatka s pristreškom a otvoreným skladom je praktický domček na náradie ponúka13,3 m2 priestoru, ktorý je možné využiť  na uskladnenie  materiálu či príslušenstva v záhrade. Otvorený sklad je možné umiestniť samozrejme aj zrkadlovo. Chatka obsahuje  dvojkrídlové dvere, ktoré Vám umožnia skvelé využitie vnútorného priestoru. Je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú samozrejme okná, dvere, kovania a podlaha za príplatok, zámok s kľúčom. Dodávame ho v prevedení 28mm.

Dôležitou nadstavbou  domčeka je strešný šindel.

Doporučujeme Vám asfaltový kanadský šindel, ktorý  sa používa aj na stavby rodinných domov. Výhodou je ľahká montáž , ale aj relaitívne nízka váha. Nedoporučujeme na domčeky tehlové či betónové šindle. Konštrukcia a statika záhradného domčeka nie je dimenzovaná na ťažkú krytinu. Pre samotný domček nie je problém samotná záťaž  napr. betónovej krytiny, ale treba počítať , že v našich zemepisných šírkach môže (aj keď dnez už ozaj len príležitostne) napadnúť 40-50 cm snehu. Preto sa snažíme strechu záhradných chatiek nepreťažovať.

Náter záhradnej chatky

My pracujeme zo značkou Remmers. Jedná sa o viaczložkovú náterovú hmotu. Viac  nájdete aj v sekcii NÁTERY.

Záhradné chatky s prístreškom : TAMPAST.LOUIS

Veľa našich budúcich zákazníkov nám volá či píše na našu FACEBOOK stránku.  Zákazníci nemajú presnú predstavu – aký záhradný domček objednať. Potrebujú poradiť prípadne konzultovať svoju voľbu s odborníkom.

Preto sme sa rozhodli zriadiť  túto stránku , kde postupne budeme zverejňovať  rady a postrehy dôležité pri výbere záhradného domčeka a chatky.

Všeobecne platí , že zrubové chatky domčeky a garáže majú ideálny pomer ceny a využitia. Veľkou výhodou je aj veľmi rýchla stavba, pričom základnú chatku napr. o rozmere 12m2 máte postavenú za jeden deň.  Záhradné a rekreačné domčeky môžete v prípade nutnosti  rozobrať.  Ďalej ich môžete previesť na iné miesto a znovu zložiť. Skrátka je to veľmi dobré riešenie za zaujímavú cenu.

Blog záhradných domčekov pravidelne aktualizujeme  a rozširujeme.