Nástenná bioklimatická hliníková WALL


 • Materiál konštrukcie: hliník , stĺpiky 111x111mm
 • Materiál strešných lamiel pozinkovaný plech
 • Uhol náklonu lamiel 0-caa 90 stupňov v jednom smere
 • Rozmer A300: 300 cm x 300 cm / 250 cm výška
 • Rozmer B400: 300 cm x 400 cm / 250 cm výška
 • Obsah:  spojovací materiál kotviaca doska, kľuka
 • Voliteľné príslušenstvo: textilná clona , hliníková lamelová stena
 • Váha 4 balíky vo váhe 25-50kg
 • Farba v tóne ANTRACIT (cca RAL 7015 ) ,
 • Farba v tóne OFFWHITE (cca RAL9016)

Cena s DPH rozmer 3x3m: 2.950,- EUR s DPH

Cena s DPH rozmer 3x4m: 3.490,- EUR s DPH


Nástenná bioklimatická hliníková WALL

Nástenná bioklimatická hliníková pergola WALL je navrhnutá pre vonkajšie poveternostné podmienky. Systém výklopnej pergoly umožňuje pod pergolou Mirador sedieť v tieni alebo na slnku. Ako Vám v danej chvíli vyhovuje. Sklopením lamiel môžete okamžite uzatvoriť strechu , ktorá Vás výrazne ochráni pred dažďom. Mirador je odolný voči sile vetra 90 km/h. Nevadí mu sneh a zimné obdobie.

Pozor: v zimnom období počas sneženia, alebo pri predpovedi sneženia otvárajte rolety vo zvislej polohe, aby nedošlo k poškodeniu vašej pergoly.

Moderná nástenná bioklimatická hliníková pergola s otočnou oceľovo – pozinkovanou lamelovou strechou je koncipovaná tak, aby sa dala pripojiť k stavbe rodinného domu či inej a záhradnej chatke a taktiež komerčnej stavbe. V privátnom sektore je výhodná najmä pre ľudí, ktorí chcú tráviť viac času na záhrade v exterieri. Ľudí, ktorí si radi vychutnávajú leto vonku v tieni kde trávia svoj voľný čas. Samozrejme, že ju môžete použiť aj pri firemných nehnuteľnostiach , napríklad ako odpočinkový priestor, alebo posedenie v kaviarni. Pergolu je možné podľa potreby otvárať v rôznych uhloch náklonu od 0 až skoro do 90 stupňov.

V peknom počasí sa dá strecha otvoriť a slnko svieti cez otvorené lamely. Slnko, ale najmä svetlo sa teda dostane nielen na terasu, ale v prípade, že je pergola v tesnej blízkosti okien, vonkajšie svetlo preniká v značnej miere aj do interiéru , ktorý je tým pádom krásne osvetlený. V prípade nepriaznivého počasia. alebo v prípade príliš silného slnka je možné lamelovú strechu pergoly mechanicky uzavrieť. Vytvorí sa tak rovná plocha s odvodovými kanálmi pre vodu. Strecha spoľahlivo ochráni pred nepriazňou počasia a pred slnečnými lúčmi. Odhliadnuc od praktických výhod, pergola pôsobí moderne , vzdušne a elegantne. Stane sa optickým zvýraznením každej nehnuteľnosti.

Výrobok Hliníková pergola Mirador bol ocenený cenu za dizajn reddot winter 2020

Nástennú pergolu môžete vybaviť aj ďalšími doplnkami ako je bočná stena vyrobená ako hliníková lamela , ktorá sa napevno pripevní k pergole a oddelí Vám priestor a zabezpečí súkromie napríklad od Vašich susedov.

Textilná sťahovacia clona je čiastočne priehľadná , ale dostatočne hustá aby Vás chránila pred slnkom a čiastočne aj pred dažďom . Je nastaviteľná vo výške , ktorú práve potrebujete.

Doprava expedícia a manipulácia s hliníkovou pergolou:

Základná pergola je balená zvyčajne v štyroch krabiciach , ktorý ch váha je od 25- 60 kg. Takže celková manipulácia vykládka je jednoduchá a stačia na ňu 2 osoby . Po otvorení krabíc nájdete perglu zabalenú po jednotlivých kusoch , takže jednotlivé diely sú vo váhe rádovo do 10kg


  Kontaktný formulár:

  • Chcete informácie hneď ? Volajte ihneď a pýtajte sa ! tel: 0917 960 522 (denne od 8.oo do 20.oo)

  • Máte otázky? Pre viac informácii vyplnte kontaktný formulár – odpovedáme do 24 hodín .

  • Nenašli ste čo hľadáte? Hľadáte atypický domček? Napište nám.

  • Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

  • V prípade, že Vám nepríde odpoveď do 24 hodin Váš formulár neprešiel pre technický problom. V volajte prosím tel: 0917 960 522 !

  – Máte záujem o nezáväznú kalkuláciu na montáž, šindel a náter? (každú položku naceníme zvlášť)

  Meno (priezvisko je nepovinné):

  Email

  Miesto realizácie (obec alebo kraj)

  Telefonne číslo:

  Poznámka


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára, prípadne emailu osoba, ktorá ho odoslala vzala na vedomie , že jej údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.

  Vaše údaje poskytnuté v k vypracovaniu ponuky nebudú poskytované žiadnym ďalším osobám, ani nebudú využívané na žiadne marketingové účely.

  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!