Bioklimatické pergoly

AKCIA NA dopravu zdarma po celej SR – pri objednávke do 31.5.2024

Montáž zdarma na sériu pergolu 3×3 DELUXE

pri odbere s textilnou stenou SCREEN , alebo bočnými statickými stenami Lowere Wall

Lacná hliníková pergola BASIC

Lacná hliníková pergola si napriek  nižšej cene zachováva výbornú kvalitu. Rozdiel je len v v sile podporných stĺpov, ktorá je však stále viac ako dostačujúca a predimenzovaná  na váhu a zaťaženie celej pergoly. Je samozrejme vhodná pre exteriérové použitie

Bioklimaticka hlinikova pergola Klassik

Bioklimatická hliníková pergola Mirador Klassik je  navrhnutá pre vonkajšie  podmienky. Systém výklopnej lamely umožňuje pod pergolou Mirador sedieť v tieni, na slnku,  alebo za dažďa.

Moderná bioklimatická hliníková pergola DELUX

Montáž ZDARMA

Moderná bioklimatická hliníková pergola DELUX je najluxusnejšia v celej dodávanej rade Mirador. Je celá hliníková, teda aj strešné lamely sú z hliníka vyznačuje sa nadštandardne dlhou trvácnosťou.

Hliníková pergola nástená – prístrešok WAL

Nástenná hliníková pergola Wall je vhodná ako prístrešok ku Vášmu domu alebo k jestvujúcemu kotviacemu bodu ideálne v dtene. Jednoduché je taktiež  kotvenie do prekladov, alebo do stien Vašej stavby.

Lamelové bočné panely pergoly Mirador -LOWRE WALL

Lamelové bočné panely pre pergolu Mirador – LOWRE WALL pridá na exkluzivite našich pergol. Vďaka vkusnej hliníkovej stene – panelu LOWRE WALL získate pod pergolou nielen ešte viac ochrany pred slnkom a dažďom, ale ečte viac súkromia pod Vašou novou pergolou . Prvky možno použiť aj ako rohové riešenie. Bočné steny sú dostupné v troch rôznych veľkostiach, takže pre každú veľkosť

Textilná tieniaca stena pre pergoly Mirador -Screen

Textilná tieniaca stena pre pergoly Mirador -Screen. Jedná sa o ďalší doplnok. Slnečnou clonou MIrador môžete urobiť vašu hliníkovú pergolu ešte pohodlnejšou a prispôsobivejšou k aktuálnemu počasiu. Plynule nastaviteľná slnečná clona vám umožní nastaviť požadovanú polohu rukou vo výške , ktorá Vám vyhovuje.

Bioklimatické pergoly   sú moderné a cenovo zaujímavé riešenie vonkajšieho tienenia a zároveň aj ochrany pred vodou. Naše pergoly a prístrešky sú vyrobené z kvalitného hliníku. Lamely sú v pozinku, alebo pri verzii DELUX taktiež z hliníku.  Dodávaný spojovací materiál je samozrejme v nereze. Zvolené vysoko kvalitné materiály Vám zabezpečia dlhú trvácnosť a úžitkovosť dodávanývh prístreškov. Oceňovaný dizajn tienidiel spája luxus s dokonalou funkčnosťou. Pergoly môžu byť oddelené a samostatne stojace, alebo taktiež môžu byť pripojené  k existujúcej budove. Sú tak dokonalým rozšírením Vášho obytného priestoru.  Povrchová úprava v RAL farbe je v moderných farbách antracit a krémová biela.

Špeciálne navrhnutá výklopná žalúziová strecha pergoly ponúka veľa možností ochrany pred slnkom, dažďom a vetrom. Voda je priamo odvedená kontrolovaným spôsobom prostredníctvom inovatívného integrovaného systému odvádzania vody v nohách pergoly.

Kvalitná strecha pre  bioklimatické pergoly sú určená aj do vonkajších (nie však extrémných) poveternostných podmienok . V snehovej sezóne alebo v prípade predpovede sneženia otvárajte rolety do zvislej polohy, aby ste predišli poškodeniu pergoly. Strecha je kompletne vyrobená z pozinkovaného plechu ( verzia Classic a Basic), alebo z kvalitného hliníka (verzia Deluxe). Bioklimatická pergola je úplne bezúdržbová.

Prístrešok je dodávaný s kotviacimi  skrutkami na pripevnenie k zemi. Pergola musí byť namontovaná na pevnom ideálne betónovo základe, napríklad betónovej pätke, a následným prikotvením do tohto betónového základu.  Uistite sa, že podklad je nainštalovaný kolmo a vodorovne.

Ako je napísane vyššie všetky pergoly sú odvodnené žľabom, ktorý je vyústený do hliníkových podpier a tie vodu prepúšťajú na spodku.

Pergoly a ich využitie.

Pergoly môžete využiť jednak v interiéry ako moderné predelenie priestoru, ale sú to najmä extreriérové záhradné prístrešky. Dostupné sú obe verzie. Teda pergola na štyroch samostatných stojkách, ale aj pergola na dvoch stojkách, ktorú je možné pripevniť k domu či inej pevnej stene – ideálne do nosných konštrukcii.

Montáž bioklimatických hliníkových pregol.

Hliníková pergola je vyrobená tak aby ste mohli zvládnuť jej montáž svojpomocne s minimom domáceho náradia. Samozrejme, že v prípade Vášho želania Vám pergolu namontujú aj naši odborne školený pracovníci. Ku každej bioklimatickej pergole je dodaný grafický návod v pdf.

bioklimatické hliníkové pergoly White
bioklimatické hliníkové pergoly White