Saunový záhradný domček ABISKO


Sauna Abisko
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 200 cm x 200 cm
  • Obsah:  s  podlahou, dosky pero – drážka 18mm
  • Dvere: 83 x 195 cm
  • Okno: 101 x 178 cm  a 54x54cm
  • Hrúbka materiálu: 44 mm

Cena s DPH:

3.490 EUR -saunová chatka

690,- EUR Saunová lavička

360,- EUR  Elektrický vyhrievač

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Saunový záhradný domček ABISKO

Saunový domček s pultovou strechou ponúka jednoduchí a lacné riešenie saunovania v domácom prostredí. Použitá sila materiálu stien je 44mm.

Okná sú osadené vysoko kvalitným izolačným dvoj sklom.

Súčasťou saunového záhradného domčeku sú  okná, dvere, kovania a podlaha, zámok s kľúčom.  Saunový  domček  je možné použiť nielen ako wellness produkt, ale ak sa Vám takýto malý rozmer pozdáva môžete ho užívať ako klasický záhradný domček.

K wellness záhradnému domčeku je možné doobjednať prístrešok, ktorý zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru). Prístrešok a terasu je možné vidieť v našich realizáciách.

Naše Blogy o záhradných domčekoch:

Blog 26. Realizácie záhradných chatiek jar 2021

Radi by sme Vám predstavili realizácie záhradných domčekov, ktoré sme previedli na jar 2021.  Výber Vám ponôkame v nasledujúcom blogu.

Blog 25. Realizácia záhradného domčeku na zámkovú dlažbu je veľmi praktická.

Nielen esteticky ale aj na údržbu.  Kotvenie podkladových hranolov zabezpečujú hmoždinky do betónu, ktoré sa kotvia cca každých 60cm do špár.  Podkladné hranoly sú impregnované voči vlhkosti.

24. BLOG –Drevený montovaný sklad Tuvalu XL – lacné a rýchle riešenie. Vhodný do záhrady aj firmy.

Tuvalu XL je ozaj  lacné a rýchle riešenie skladovej plochy. Áno je vhodný do  záhrady aj firmy.  Ak uvažujete o skladovom priestore Tuvalu XL Vám poskytne 15 m2 skladových priestorov.

23. BLOG – ELBA rekreačný záhradný domček pre celú rodinu.

Malé rekreačné chatky sú čoraz sú stále obľúbenejšie.  Sú za dobrú cenu. Ich výstavba je rýchla a nenáročná. Konkrétne Elba je do 25 m2 a stačí na jej realizáciu ohláška na stavebnom úrade.

Domčeky skladom s prístreškom 

Domčeky skladom delené