Realizácia záhradnej chatky

Nebojte sa stavať záhradné chatky.

Realizácia záhradnej chatky: Častokrát  dostávame otázky v akých podmienkach je možné stavať záhradný domček. Na túto otázku neexistuje samozrejme jednoznačná odpoveď.  Stavali sme už v rôznych podmienkach a častokrát nie vždy v ideálnych podmienkach.

Na začiatok si povedzme. Staviame a dodávame záhradné chatky pre ľudí ako sme my. Chápeme – alebo aspoň sa snažíme čo  najviac chápať Vaše problémy a potreby. Ak sa dá snažíme sa vyriešiť aj problematickejšie zákazky.

Nie vždy sa je všetko ideálne a nečakajú nás krásne sadové úpravy.

A aj to je súčasťou našej práce. Záhradná chatka a záhradný domček má svoje opodstatnenie aj v podmienkach , ktoré nie sú vždy ideálne. Nie je všetkým dňom koniec a aj chatka  pri rozostavanom dome sa časom dočká pekné ho trávniku či prístupového chodníku. Berieme život tak ako ide. Snažíme sa Vám pomáhať pri riešení Vašich problémov.

Naopak niekedy je to pohoda a číra pasia. Krásne prostredie občas výhľady a záhradné domčeky, ktoré dotvárajú celkový ráz prostredia. Také malé Vianoce.

Špecializujeme sa na kompletné služby a často je najlepším riešením osadenie chatky na drevený rošt  a zemné skrutky.

Je to presne naša parketa. Záhradný domček, ktorý nepotrebuje betónovú dosku či podklad zo zámkovej dlažby.  A vyzerá to ozaj skvelo.

Domčeky a chatky do 25m2 vozíme skoro výhradne na dodávkach do 3,5t , ktoré sú flexibilné a ohľaduplné k miestu realizácie.

Takto nás môžete vidieť v našej materskej základni v Prostějově.  Domčeky a chatky na viacero spôsobov a všetko na pekno jedna chatka vedľa druhej.

Keď to všetko dobre zapadne vznikajú takéto fotky. Realizácia záhradnej chatky je potom o to väčšia radosť. Stavali  sme v krásnych záhradách, ale aj v tých , ktoré sa krásnymi ešte len časom stanú. Stretli sme veľa milých a príjemných ľudí, ktorým naše chatky urobili radosť. Veľmi nás napĺňa – keď naša práca robí niekomu inému radosť. To je to čo sme vždy chceli. Naše podnikanie napĺňa nielen  ekonomickú , ale aj sociálnu stránku našich životov… Je to super a ďakujeme Vám za to…