Záhradný sklad NORAH 380


Drevený záhradný sklad Norah
Drevený záhradný sklad Norah
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 275 cm x 380 cm (10,5 m2)
  • Obsah:  bez podlahy
  • Dvere: 185 x 149 cm
  • Okno: za príplatok
  • Hrúbka materiálu:  28 mm

Cena s DPH: 2.190 EUR

Podlaha v chatke 15mm + podkladné hranoly: 490 EUR

Záhradný sklad NORAH 380

Záhradný sklad Norah je rozmerovo ideálny do užších pristorov. V základe sa ponúka bez podlahy, ktorä je dostupná za príplatok. Norah vo verzii 380 je ideálny ako sklad k Vášmu bývaniu, k Vašej záhradke či chate. Záhradný sklad Norah ponúka 10,5m2 vnútorného priestoru, ktorý je možné využiť najmä na uskladnenie  lavíc, náradia zo záhrady či prípadne príslušenstva k bazénu. V prednej časti sú konfortné dvojdvere.   Obvodové steny steny o sile 28mm.  Sklad Norah  je vyrábaný je z predsušeného smrekového dreva. Súčasťou domčekov sú dvere, kovania  a zámok s kľúčom.

Drevený sklad Norah je praktická a očakávaná novinka pre rok 2023 s vynikajúcou cenou. V základe je bez podľahy a podkladných hranolov, tieto sa však dajú doobjednať. Veľké praktické dvere sú umiesnnené doprostred.  Okno na bočnej stene je možné za príplatok na vyžiadanie.

Ku skladu je možné doobjednať  taktiež prístrešok, ktorý celej zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru. Prístrešok je možné vidieť v našich realizáciách.

Nátery – ako sa starať o záhradný domček

Ako náterovú hmotu používame a doporučujeme Remmers. Remmers je kvalitná viaczložková náterová hmota. Informácie nájdete aj v kategórii nátery. Samozrejme je možné chatku ošetriť aj inou farbou.  Na trhu je dostatok kvalitných značiek.

Nesmieme zabudnúť ani na kvalitnú strešnú krytinu. Na strechu Vám odporúčame kanadský šindel, ktorý je svojou váhou primeraný konštrukčným a statickým potrebám našich  záhradných chatiek. Dobrou variantou sú aj asfaltové pásy, prípadne plechová strešná krytina.