Moderný záhradný domček Brighton 44


Moderný zrubový záhradný domček s
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 520 cm x 370 cm (19,24 m2)
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 159 x 196 cm
  • Okno: 56 x 179 cm
  • Okno: 101 x 179 cm
  • Hrúbka materiálu: 44 mm

Cena s DPH: 5.990 EUR

Cena s DPH: 4.990,- EUR – JARNÁ CENA

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Moderný záhradný domček Brighton 44

Moderný záhradný domček Brighton je chatka pre náročnejšieho klienta v prevedení  materiálu 44mm. Domček je možné poskladať aj zrkadlovo – tak aby sa čo najviac hodil do Vašej záhrady. Vyrobený je z krásneho 44mm masívneho dreva, ktorý dodáva stavbe luxusný vzhľad. Jedná sa o jednopriestorový domček , ktorý môže slúžiť aj ako letná kuchyňa, alebo kancelária. Veľké okná dodávajú interiéru dostatok svetla. Sklá domčeku sú vákuované s izolačným dvojsklom. Montáž je možné previesť aj zrkadlovo.

Spôsob objednávky:

Snažíme sa aby komunikácia s nami bola vždy jednoduchá jasná a priama. Na základe Vášho mailového , alebo telefonického dopytu vypracujeme vždy nezáväznú ponuku, ktorá obsahuje nacenené služby podľa Vášho priania. Pokiaľ máte záujem napr. o montáž , strešný šindel – každá položka je nacenená zvlášť. Vy ste ten , ktorý si naskladá objednávku podľa vlastného uváženia.

  1. Na základe telefonického , alebo mailového kontaktu Vám bude vypracovaná ponuka. Táto obsahuje ceny s DPH a termín dodania
  2. Konzultácia  ponuky …zväčša  prebieha  telefonicky (príp. mailom), osobná návšteva v kancelárii v Trenčíne , alebo v Prostějove kde môžete vidieť aj vzorové domy
  3. Odsúhlasenie ponuky zo strany zákazníka  . Jedná sa o jednoduché potvrdenie milom. Súhlasíme s Vašou ponukou a o objednávame domček a nasledovné služby : doprava, montáž atď.