Moderná záhradná chatka Barbados 2


barbados 2 montovaný záhradný domček
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 519 cm x 339 cm (17,59 m2)
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 159 x 196 cm
  • Okno: 3x 56 x 179 cm
  • Hrúbka materiálu: 44 mm

Cena s DPH: 7.500 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Moderná záhradná chatka Barbados 2

Moderná záhradná chatka Barbados 2 patrí do série záhradných domčekov v 44mm  prevedení. Zaraďuje sa k výrobkom, ktoré poskytujú luxusné prevedenie záhradnej stavby. Varianty 1 až 5  sú v rozmeroch od 12do 33m2.  Jedná sa o esteticky ale aj prakticky  skvelé riešenie záhradnej stavby. Sila zvoleného materiálu korešponduje s kvalitou výrobku. Túto luxusnú záhradnú chatku je možné využiť ako oddychový priestor pre Vás a vašu rodinu. Objekt môžete využiť aj ako letnú kuchyňu prípadne skladový priestor pre záhradný nábytok, bicykle či iné vybavenie vašej záhrady. Oceníte praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní domčeku. Chatku je možné poskladať tiež zrkadlovo. Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania , podlaha, zámok s kľúčom. Moderná záhradná chatka Barbados 4

Domček Barbados 2 ponúka 17,6m2 vnútorného priestoru.

Prečítajte si aj naše BLOGY:

20 – Stavba záhradnej chatky na betónové piliere

Stavba záhradnej chatky na betónové piliere. Najčastejšie využíva pri svahovom a nerovnom povrchu, kde prevýšenie  jednej strany záhradnej chatky nie je možné .

21 -Moderné záhradné stavby DOMEO s posuvnými AL oknami

Moderné záhradné stavby DOMEO sú skvelou novinkov pre rok 2021 . Tu ich máte všetky na jednej kope.

4 – Stavba záhradnej chaty a záhradného domčeku.

V predchádzajúci častiach blogu sme riešili ako si vybrať dobrý záhradný domček, alebo rekreačnú chatku. V prípade , že sa rozhodnete pre stavbu chatky svojpomocne, máme tu pre Vás zopár rád ako uspieť a čo najlepšie zrealizovať Vašu stavbu domčeka.

5 – Montáž na zemné skrutky – vruty

Veľa z Vás rieši problém ako osadiť záhradný domček, Nie vždy je možnosť stavby základovej dosky z betónu či zámkovej dlažby. Pre tento prípad máme pre Vás riešenie.

Kontaktujte nás

Ďakujeme za správu

success

Čoskoro sa vám ozveme.

Napíšte nám support-icon