Záhradný domček s terasou Amarillo


  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 330x330cm +380 cm terasa
  • Obsah:  bez podlahy
  • Dvere: 149 x 185 cm
  • Hrúbka materiálu: 28 mm

Cena s DPH: 3.990 EUR

Cena s DPH 3.490,- EUR – LETNÁ AKCIA

Podlaha v domčeku: 490,- EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradný domček s terasou Amarillo

Záhradný domček s terasou Amarillo je  vhodný k domu a do záhrady za dom , a lebo do záhradkárskej oblasti  – či na chalupu.  Záhradný domček  ponúka 12,5 m2 vnútorného priestoru, ktorý je možné využívať  na uskladnenie  materiálu, náradia. Súčasťou domčeku tiež  prístrešok 12,5 m2, ktorý obsauje zadnú stenu .  Záhradný domček s terasou Amarillo obsahuje samozrejme  dvojkrídlové dvere, ktoré Vám umožňujú dodatočné využitie vnútorného priestoru. Je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú samozrejme okná, dvere, kovania a podlaha, zámok s kľúčom. Dodávame ho v prevedení 28mm.

K záhradným domčekom je možné doobjednať prístrešok, ktorý zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru). Prístrešok a terasu je možné vidieť v našich realizáciách.

Vponuke máme viacero záhradných chatiek s prístreškom. Ich obľúbenisť stále rastie a niet sa čo diviť. Sú to kompaktné chatky aveľmi dobre sa hodia k moderným stavbám s plochou strechou.  Variabilita je ozaj výborná, pretože sa dajú bez úprav zmontovať aj zrkadlovo. Stačí sa rozhodnúť pri montáži.

Blog o záhradných chatkách a domčekoch

15 – Záhradné domčeky s prístreškom

Záhradné domčeky s prístreškom sú veľmi praktické riešenie záhradnej chatky k Vášmu domovu.

14 – Novinky 2019 na našej stránke drevo-domy.eu

V tomto blogu by sme Vám  radi predstavili niekoľko noviniek  domčekov Lasita, ktoré sme pre Vás zaradili pre rok 2019 do našej ponuky.

13 – Predstavujeme Vám chatku BRAVA 44

Praktická záhradná chatka s veľkou prestrešenou terasou . Ideálny letný typ  na jarnú, letnú ale aj jesennú rekreáciu. Základné riešenie tejto chatky pochádza s domčeku bez náraďovne. Na prianie zákazníka bola stavba záhradného domčeku  zrealizovaná s touto úpravou.

12 – Nebojte sa stavať záhradné chatky.

Častokrát  dostávame otázky v akých podmienkach je možné stavať záhradný domček. Na túto otázku neexistuje samozrejme jednoznačná odpoveď.