Zahradná chatka s prístreškom NEW YORK


  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 300×300 cm + 380 cm terasa
  • Obsah:  bez podlahy
  • Dvere: 149 x 195 cm
  • Hrúbka materiálu: 34 mm

Cena : 4.290 EUR s DPH:

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Cena za podlahu a podkladné hranoly v domčeku 450 EUR s DPH

Zahradná chatka s prístreškom NEW YORK

Záhradná chatka s prístreškom NEW YORK je vhodná k domu na oddych – a ako sklad. Ponúka 9 m2 priestoru, ktorý je možné využiť na posedenie a uskladnenie náradia či príslušenstva v záhrade. Domček má tiež ako súčasť prístrešok o rozmere 10,4 m2, ktorý obsahuje aj zadnú stenu.

Prístrešok je možné umiestniť aj zrkadlovo.

Chatka s prístreškom NEW YORK obsahuje vysoko kvalitné dvojkrídlové dvere, ktoré Vám umožnia využitie vnútorného priestoru. Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú samozrejme kovanie a zámok s kľúčom. Dodávame ho v prevedení 34mm. Podlaha za príplatok.

Radíme Vám v našich blogoch o montovaných záhradných chatkách

Blog 9. : Chatka s prestrešením St. Louis je aktuálne najžiadanejším typom záhradnej stavby k rodinnému domu. Poskytuje nielen možnosť skladovania záhradného príslušenstva, ale aj plochu pre odpočinok či posedenie.

Môžete zvoliť rôzne druhy dlažieb a ich farieb. Nebojte sa experimentovať. Zákazníci si zvolili pod chatku Novia 275 plus veľmi peknú hnedú farbu dlažby. Ako vidíte na priloženej fotke – aj táto farba výborne zapadne ku koloritu tejto záhradnej stavby.

Blog 15: Záhradné domčeky s prístreškom.

Záhradná chatka s prestrešenou terasou TAMPA a všeobecne domčeky s prístreškom sú veľmi praktické riešenie záhradnej chatky k Vášmu domovu
Skôr než Vám predstavíme niektoré obľúbené typy záhradných chatiek s prístreškom radi by sme sa pristavili pri základovej doske. Doporučujeme Vám prevedenie zámkovej dlažby, ktorá celkovo je veľmi efektná a najmä trvácna. Je na Vás akú farby dlažby vyberiete . Takto pripravená základová doska môže byť aj namiesto drevenej podlahy v domčeku. Určite oceníte jej trvácnosť.

Blog 5 :Montáž na zemné skrutky – vruty .

Veľa z Vás rieši problém ako osadiť záhradný domček, Nie vždy je možnosť stavby základovej dosky z betónu či zámkovej dlažby. Pre tento prípad máme pre Vás riešenie. Montáž na zemné skrutky a hranolovú konštrukciu.