Záhradný dom JAPAN 44 – novinka


záhradný dom JAPAN
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 608 cm x 390 cm (22,84 m2)
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 159 x 196 cm
  • Dvere: 84 x 190 cm
  • Okno: 101×178 cm 2x
  • Okno: 56×178 cmx2
  • Hrúbka materiálu: 44 mm

Cena s DPH: 10.990,- EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradný dom JAPAN 44

Záhradný dom Japan v  44mm prevedení spĺňa Vaše potreby modernej záhradnej stavby. Ponúka prirodzené moderné riešenie štýlovej  stavby. Záhradný dom Japan je rozdelený do 3 miestností pričom. Zákazník môže zvoliť zrkadlovú montáž záhradného domčeku. Pri zrkadlovej montáži je nutné vymeniť niekoľko  dielov, preto prosíme aby ste objednávku zrkadlovej verzie dopredu zvážili.  Sila zvoleného materiálu 44mm  korešponduje s kvalitou výrobku.

Záhradný dom Japan je vybavený oknami s izolačným dvojskom. K domu patrí aj malá predterasa , ktorá je umiestnená v čelnej časti domčeku.

Domček Japan ponúka 22,8m2  vhodného na uskladnenie Vašich  záhradných potrieb.  Tento typ záhradného domu je možné  využívať aj  ako oddychový priestor pre  Vašu rodinu. Výborná varianta  je aj letná kuchyňa.

Dostatok svetla ponúkajú veľké dvere a dostatok okien, ktoré dotvárajú luxusné prevedenie moderného záhradného domčeku. Japan je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania, podlaha, zámok s kľúčom.  Ako bolo uvedené ,  dvere a okná sú vybavené izolačným dvoj sklom!

Pri realizácii základovej dosky je dôležité pamätať, že súčasťou stavby je aj malá terasa pozdĺž celej prednej steny. Terasa je vidieť aj na ilustračnom obrázku záhradného domčeku.

Na strechu  domčeku doporučujeme asfaltové pásy, ktoré je možné ukončiť dažďovým zvodom za príplatok. Dôležitý je aj vonkajší náter záhradnej stavby. Naša firma dlhodobo pracuje z lazurou Remmers. Výhodou tejto lazúry je viaczložková náterová hmoty. Farba Vám ošetri drevo proti ÚV , škodcom, červotočom, hnilobe a zmodraniu. Samozrejme náter je nutné ptravideľne obnovovať.


Blogy o záhradných chatkách – výber:

1 – Rozmer základného domčeku .

Treba si zvážiť koľko priestoru si môžeme vyčleniť pre budúcu chatku. Pri pozemkoch s dostatočnou plochou je to jednoduché. Väčší pozor si treba dať ak nás plocha pozemku svojim rozmerom limituje priestor na pozemku…

10 – Predstavujeme Vám chatku Aruba 3  s valbovou strechou.

Tak čo na túto  chatku hovoríte?  Je ozaj  krásna.  Aruba 3 je moderná záhradná  stavba s ozaj dokonalou valbovou strechou.