Záhradný ateliér Dominica


  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 570cm x 380 cm (22,84 m2)
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 159 x 196 cm 2x
  • Okno: 101×178 cm 3x
  • Hrúbka materiálu: 40 mm

Cena s DPH: 9.590,- EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradný ateliér Dominica

Záhradný atelier Dominica v  40mm prevedení napĺňa Vaše potreby modernej záhradnej stavby. Ponúka moderné riešenie štýlovej  záhradnej stavby. Ateliér  je jednopriestorová stavba. Zákazník si však môže zvoliť zrkadlovú montáž záhradného domčeku.   Sila zvoleného  smrekového materiálu 40mm  korešponduje s kvalitou celého výrobku.

Záhradný ateliér je vybavený oknami s izolačnými dvojsklami. K domu patrí aj malá pred terasa , ktorá je umiestnená v čelnej a bočnej časti  domčeka.

Chatka  Dominica ponúka 20,9m2  vhodného na uskladnenie Vašich  záhradných  a domácich potrieb.

 Tento typ záhradného domčeku je možné  využiť ako oddychový priestor. Výborná možnosť využitia je aj ako letná kuchyňa.

Dostatok svetla ponúka dostatok okien a dverí, ktoré dotvárajú moderné prevedenie moderného záhradnej chatky.  Dominica je vyrábaná z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu v základnej cene  sú okná, dvoj dvere, kovania, podlaha, zámok s kľúčom.  Ako bolo uvedené ,  dvere a okná sú vybavené izolačným kvalitným dvoj sklom!

Pri realizácii základovej dosky je dôležité nezabudnúť, že súčasťou stavby je aj malá terasa pozdĺž celej prednej a bočnej steny. Terasa je vidieť aj na ilustračnom obrázku záhradnej chatky.

Na strechu  domčeku Vám doporučujeme asfaltové pásy, ktoré je možné ukončiť dažďovým zvodom ( za príplatok). Veľmi dôležitý je vonkajší náter záhradnej stavby. Naša firma  pracuje z lazurou Remmers. Výhodou tejto lazúry je viaczložková náterová hmota. Farba Vám ošetri drevo proti ÚV , škodcom, červotočom, hnilobe a zmodraniu. Samozrejme náter je potrebné  pravideľne obnovovať.

Blogy o záhradných chatkách – výber:

1 – Rozmer základného domčeku .

Treba si zvážiť koľko priestoru si môžeme vyčleniť pre budúcu chatku. Pri pozemkoch s dostatočnou plochou je to jednoduché. Väčší pozor si treba dať ak nás plocha pozemku svojim rozmerom limituje priestor na pozemku…

10 – Predstavujeme Vám  záhradný domček Aruba 3  s valbovou strechou.

Ako sa Vám páči ?  Je ozaj  krásna a pritom praktická. Je to  moderná záhradná  stavba s ozaj dokonalou valbovou strechou.