Záhradná chatka Wels 4DT a 5


Wels 4dt záhradná chatka
Wels 4dt záhradná chatka
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 390 cm x 390 cm (14,78 m2)Wels 4DT
  • Rozmer: 510cm x 400 cm (19,9m2 )  Wels 5
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 149 x 185 cm
  • Okno: 2 x 69 x 88 cm
  • Hrúbka materiálu: 28 mm

Cena s DPH:

3.490 EUR(4DT)

3.950,- EUR (5)

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradná chatka Wels 4DT a 5

Wels 4 DT záhradná chatka 28mm  vo vysokej kvalite prevedenia za rozumnú cenu.   Domček Wels 4 DT skvele zapadne k Vášmu rodinnému domu, na záhradku či chatu. Chatka ponúka 14,78 m2 vnútorného priestoru , ktorý je možné využiť  napríklad na uskladnenie materiálu, náradia či príslušenstva do záhrady. Záhradnú chatku je možné  objednať aj v prevedení s jednokrídlovými dverami )Wels4ET). Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva, ktoré je ekologicky vyťažené v zmysle certifikát FSC. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania a podlaha, zámok s kľúčom.

Záhradná chatka 28mm Wels je kompaktibilná s prístreškom, ktorý zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru). Prístrešok  je možné vidieť v našich realizáciách.


Naše Blogy o záhradných catkách:

4 – Stavba záhradnej chaty a záhradného domčeku.

V predchádzajúci častiach blogu sme riešili ako si vybrať dobrý záhradný domček, alebo rekreačnú chatku. V prípade , že sa rozhodnete pre stavbu chatky svojpomocne, máme tu pre Vás zopár rád ako uspieť a čo najlepšie zrealizovať Vašu stavbu domčeka.

3 – Objednanie a dodanie chatky v našej firme.

Pre nás sú dôležité základné informácie. Ak nemáte vybraný konkrétny záhradný domček – kľudne napíšte čo potrebujete. Napríklad domček 3×4 s rovnou strechou…

1 – Rozmer základného domčeku a záhradnej chatky.

Treba si zvážiť koľko priestoru si chceme , prípadne môžeme vyčleniť pre budúcu chatku. Pri pozemkoch s dostatočnou plochou je to vcelku jednoduché. Väčší pozor si treba dať ak nás plocha pozemku svojim rozmerom limituje…

Kontaktujte nás

Ďakujeme za správu

success

Čoskoro sa vám ozveme.

Napíšte nám support-icon