Záhradná chatka Wels 4DT a 5


Wels 4dt záhradná chatka
Wels 4dt záhradná chatka
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 390 cm x 390 cm (14,78 m2)Wels 4DT
  • Rozmer: 510cm x 400 cm (19,9m2 )  Wels 5
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 149 x 185 cm
  • Okno: 2 x 69 x 88 cm
  • Hrúbka materiálu: 28 mm

Cena s DPH:

3.790 EUR(WELS 4DT)

Cena s DPH  : 3.300,-EUR LETNÁ AKCIA

——————-

4.350,- EUR (WELS 5)

Cena s DPH  : 3.750,-EUR – LETNÁ AKCIA

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradná chatka Wels 4DT a 5

Wels 4 DT záhradná chatka 28mm  vo vysokej kvalite prevedenia za rozumnú cenu.   Domček Wels 4 DT skvele zapadne k Vášmu rodinnému domu, na záhradku či chatu. Chatka ponúka 14,78 m2 vnútorného priestoru , ktorý je možné využiť  napríklad na uskladnenie materiálu, náradia či príslušenstva do záhrady. Záhradnú chatku je možné  objednať aj v prevedení s jednokrídlovými dverami )Wels4ET). Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva, ktoré je ekologicky vyťažené v zmysle certifikát FSC. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania a podlaha, zámok s kľúčom.

Záhradná chatka 28mm Wels je kompaktibilná s prístreškom, ktorý zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru). Prístrešok  je možné vidieť v našich realizáciách.


Naše Blogy o záhradných catkách:

4 – Stavba záhradnej chaty a záhradného domčeku.

V predchádzajúci častiach blogu sme riešili ako si vybrať dobrý záhradný domček, alebo rekreačnú chatku. V prípade , že sa rozhodnete pre stavbu chatky svojpomocne, máme tu pre Vás zopár rád ako uspieť a čo najlepšie zrealizovať Vašu stavbu domčeka.

3 – Objednanie a dodanie chatky v našej firme.

Pre nás sú dôležité základné informácie. Ak nemáte vybraný konkrétny záhradný domček – kľudne napíšte čo potrebujete. Napríklad domček 3×4 s rovnou strechou…

1 – Rozmer základného domčeku a záhradnej chatky.

Treba si zvážiť koľko priestoru si chceme , prípadne môžeme vyčleniť pre budúcu chatku. Pri pozemkoch s dostatočnou plochou je to vcelku jednoduché. Väčší pozor si treba dať ak nás plocha pozemku svojim rozmerom limituje…