Moderná záhradná stavba Pembrokeshire 53


Pembrokeshire 53 moderná záhradná stavba
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 280 cm x 480 cm
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 124 x 185 cm
  • Okno: 2 x 985 x 133 cm
  • Hrúbka materiálu: 44 mm
  • Okná vybavené bezpečnostným sklom

Cena s DPH: 4.790 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Moderná záhradná stavba Pembrokeshire 53

Záhradný domček Pembrokeshire   je typ rozmernejšej záhradnej chatky v prevedení 44mm. Výrobok poskytuje vysokú kvalitu prevedenia. Steny o sile 44mm sú mimoriadne atraktívne riešenie záhradnej stavby. Použitá sila steny je vhodná k rozmeru chatky, ktorá poskytuje 12,78m2 vnútorného priestoru. Pri tejto záhradnej stavbe oceníte praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní domčeku. Záhradný domček Pembrokeshire   je mimoriadne vhodný nielen na vytvorenie oddychového priestoru pre Vašu rodinu, ale aj ako letná kuchyňa, alebo miesto na príležitostné prespatie najmä v jarných a letných mesiacoch. Chatku možno ju použiť aj ako sezónnu kanceláriu či predajňu. Záhradný domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania, podlaha, zámok s kľúčom.

Dvere a okná sú vybavené izolačným dvoj sklom!

Inšpiračné blogy:

13 – Predstavujeme Vám chatku BRAVA 44

Praktická záhradná chatka s veľkou prestrešenou terasou . Ideálny letný typ  na jarnú, letnú ale aj jesennú rekreáciu. Základné riešenie tejto chatky pochádza s domčeku bez náraďovne. Na prianie zákazníka bola stavba záhradného domčeku  zrealizovaná s touto úpravou.

12 – Nebojte sa stavať záhradné chatky.

Často  dostávame otázky v akých podmienkach je možné stavať záhradný domček. Na túto otázku neexistuje samozrejme jednoznačná odpoveď.

10 – Predstavujeme Vám chatku Aruba s valbovou strechou.

Tak čo na túto  chatku hovoríte?  Je krásna.  Aruba je moderná záhradná  chatka s ozaj dokonalou valbovou strechou.

6 – Náter záhradnej chatky

Čosi o náteroch. Záhradný domček máme poskladaný a treba ho riadne ošetriť.  Vonkajšie prostredie vplýva na chatku hneď od začiatku .

5 – Montáž na zemné skrutky – vruty

Veľa z Vás rieši problém ako osadiť záhradný domček, Nie vždy je možnosť stavby základovej dosky z betónu či zámkovej dlažby. Pre tento prípad máme pre Vás riešenie.