Záhradný domček Windsor 44


  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 300 cm x 400 cm
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 124 x 185 cm
  • Okno: 3 x 985 x 133 cm
  • Bezpečnostné sklá
  • Hrúbka materiálu: 44 mm
  • Bezpečnostné sklá

Cena s DPH: 3.990,- EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradný domček Windsor 44

Winsdor je presklená záhradná chatka v prevedení 44mm. Výrobok poskytuje vysokú kvalitu prevedenia. Steny sú o sile 44mm. Použitá sila steny je vhodná k celkovému dojmu  z  chatky, ktorá poskytuje 12m2 vnútorného priestoru. Pri tejto záhradnej stavbe oceníte praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní domčeku. Záhradný domček Windsor je mimoriadne vhodný nielen na vytvorenie oddychového priestoru pre Vašu rodinu, ale aj ako letná kuchyňa najmä v jarných a letných mesiacoch. Chatku možno ju použiť aj ako sezónnu kanceláriu či predajňu. Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania, podlaha, zámok s kľúčom.
Okná sú pravouhle bez zaoblenia.

Dvere a okná sú vybavené izolačným dvoj sklom!

Varianty obdobných záhradných chatiek : Balmoral , Brighton

Dovoľte zopár základných informácií

Stavba záhradných chatiek :

Záhradné chatky a domčeky z nášho sortimentu pochádzajú od lídra vo výrobe záhradných chatiek LASITA Maja. Použité drevo na výrobu chatiek je ekologicky ošetrené a má certifikát FSC. Vlastná výroba domčekov spĺňa náročné ISO normy. Dopravu a montáže zabezpečujeme našimi stálymi vyškolenými pracovníkmi.  Stovky úspešných realizácii sú najlepšou reklamou našej činnosti. Preto  aj viac ako 50% našich zákazníkov prichádza ku nám na základe referencii od majiteľov už zrealizovaných domčekov.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Inšpiráciu a zaujémavé postrehy nájdete aj v našich blogoch. Vyberáme pre Vás:

5 – Montáž na zemné skrutky – vruty

Veľa z Vás rieši problém ako osadiť záhradný domček, Nie vždy je možnosť stavby základovej dosky z betónu či zámkovej dlažby. Pre tento prípad máme pre Vás riešenie.

4 – Stavba záhradnej chaty a záhradného domčeku.

V predchádzajúci častiach blogu sme riešili ako si vybrať dobrý záhradný domček, alebo rekreačnú chatku. V prípade , že sa rozhodnete pre stavbu chatky svojpomocne, máme tu pre Vás zopár rád ako uspieť a čo najlepšie zrealizovať Vašu stavbu domčeka.