Montované garáže Yarik 540


Project Description
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 380 cm x 540 cm
  • Hrúbka materiálu: 40 mm

  Cena s DPH:

  3.490. EUR

  (v ponuke aj zrkadlová verzia)

  Montované garáže

  Garáže Yarik  predstavujú kvalitné a pritom  finančne nenáročné riešenie parkovania pre Vaše osobné auto. Stavba takejto skladačky je vhodná aj ako sklad pre Vašu firmu. Montované garáže Yarik 540 sa dodávajú v štandarde s dvoj krídlovými dvermi , oknom a bočnými klasickými dverami. Taktiež je možná dodávka bez dverí, prípadne s výklopnou bránou. Ako základ Vám  doporučujeme betónovú dosku, alebo klasickú zámkovú dlažbu. Informácie o zákaldovej doske nájdete aj v  sekcii technické informácie.

  Garáž sa dá postaviť aj zrkadlovo. môžete si vybrať či dvere budú  vpredu a okno vzadu  ,  alebo naopak. Taktiež  je možné tieto komponenty namontovať na pravú aj ľavú stranu podľa Vašich preferencii.

  Drevená garáž je vyrábaná je z predsušeného smrekového dreva. Súčasťou sú garážové krídlové dvere, zámok s kľúčom.

  Nesmieme zabúdať ani na kvalitný náter či dobrú strešnú krytinu. Na strechu Vám každopádneodporúčame kanadský šindel, ktorý je osvedčený. Taktiež je svojou váhou primeraný konštrukčným a statickým potrebám tejto garáže.

  Ako náterovú hmotu používame Remmers. Jedná sa o viaczložkovú náterová hmotu. Informácie nájdete aj v kategórii nátery. Samozrejme je možné chatku ošetriť aj iným kvalitným náterom Na trhu je dostatok kvalitných značiek.

  Garáž : NEVIS  FALKLAND

  NaŠe BLOGY:

   

  16 – Garáže pre Vášho štvorkolesového miláčika od Lasity Maja

  V nasledujúcom blogu by sme Vám radi predstavili naše drevené garáže. Sú veľmi rýchlim a ekonomickým riešením pre našich klientov.

  1 – Rozmer základného domčeku a záhradnej chatky.

  Treba si zvážiť koľko priestoru si chceme , prípadne môžeme vyčleniť pre budúcu chatku. Pri pozemkoch s dostatočnou plochou je to vcelku jednoduché. Väčší pozor si treba dať ak nás plocha pozemku svojim rozmerom limituje…

  2 – Výber záhradného domčeku a garáže

  Ak vieme v akom približnom rozmere chceme realizovať chatku, ďalším parametrom pri výbere chatky je spôsob jej budúceho využitia…