Garáže pre Vášho štvorkolesového miláčika od Lasity Maja

V nasledujúcom blogu by sme Vám radi predstavili naše drevené montované garáže, ktoré sú veľmi rýchlim a ekonomickým riešením pre našich klientov.

Montované drevené garáže sa dodávajú v štandarde bez podlahy. Túto tvorí už pripravená základová doska, alebo zámková dlažba.

Štýlová garáž PANAMA

V základ je garáž  v prevedení s 2krídlovými  drevenými dverami .  Za príplatok je možné dokúpiť aj garážovú výklopnú bránu. Štýlové prevedenie je vhodné najmä k modernému bývaniu.

Dvoj garáž HAVAII

Veľmi pekný model odvodený od predchádzajúcej garáže Panama , ale tento krát pre dve autá v kombinácii s dielňou , alebo „kumbálom“ na hocičo. Vhodné farebné prevedenie Vám ešte viac zvýrazní eleganciu tohto produktu.

Garáž CAMBERRA

Jednoduchá elegantná garáž s rovnou strechou. Bočné okná veľmi pekne presvetľujú vnútorný priestor garáže. K dodaniu je s výklopnou bránou.

Garáž NEVIS

Klasická garáž v kombinácii s prístreškom a odkladacím priestorom  Garáž je možné objednať aj v zrkadlovom prevedení.  Taktiež je možné objednať klasickú , alebo výklopnú bránu.

Prečo je dôležitá základová doska pre drevené montované garáže?

Garáž musí stáť na rovnej a pevnej ploche. Ideálna na tento účel je  najmä betónová doska (10cm) s oceľovou výstužou o priemere 6 mm (Kari rohož). Môže byť použitá aj zámková dlažba , prípadne betónová dlažba (50x50x6cm).

Viac nájdete v technických informáciach

Záhradný domček , alebo garáž  máme poskladaný a treba ho riadne ošetriť.  Vonkajšie prostredie vplýva na chatku od začiatku . Napríklad UV žiarenie je ovplyvňuje farbu dreva už od prvého dňa. Drevo má na začiatku krásnu bledú farbu, ktorá vplyvom slnečných lúčov postupne žltne. Slniečko je žiaľ dnes agresívnejšie než v minulosti. Ak chcete zachovať farbu dreva ošetrite čo najskôr (do 2 dní) domček transparentným vonkajším náterom.


  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!