Garáž Nevis


Zrubová garáž NEVIS
Zrubová garáž NEVIS
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 500 cm x 550 cm (27,50 m2)
  • Hrúbka materiálu: 44 mm

Cena s DPH:

6.900 EUR klasické drevené dvere

7.800 výklopná brána Hormann v dreve

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Garáž Nevis

Drevená garáž Nevis je kvalitné a finančne výhodné riešenie parkovania pre Vaše auto. Stavba je vhodná aj ako skladový priestor pre Vašu firmu. Pozostáva z vlastnej garáže a miesta pre sklad, alebo dielňu. Dodáva sa v štandarde s dvoj krídlovými dverami. Taktiež je možná dodávka bez dverí, prípadne s výklopnou bránou. Ako základ doporučujeme betónovú dosku, alebo zámkovú dlažbu. Informácie nájdete v sekcii technické informácie.

V prípade záujmu je možné garáž objednať aj v zrkadlovom prevedení. Jedná sa o variant Nevis/B.

Drevená garáž je vyrábaná je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou je okno, dvere, garážové  dvojkrídlové dvere, kovania ,  zámok s kľúčom. Výklopná brána je za príplatok. Garáže sa dodávajú bez drevenej podlahy. Drevená podlaha ani nie je vhodná na potreby garážovania.


Navštívne náš blog o záhradných chatkách.

16 – Garáže pre Vášho štvorkolesového miláčika od Lasity Maja

V nasledujúcom blogu by sme Vám radi predstavili naše drevené garáže. Sú veľmi rýchlim a ekonomickým riešením pre našich klientov.

3 – Objednanie a dodanie chatky v našej firme.

Pre nás sú dôležité základné informácie. Ak nemáte vybraný konkrétny záhradný domček – kľudne napíšte čo potrebujete. Napríklad domček 3×4 s rovnou strechou…

1 – Rozmer základného domčeku a záhradnej chatky.

Treba si zvážiť koľko priestoru si chceme , prípadne môžeme vyčleniť pre budúcu chatku. Pri pozemkoch s dostatočnou plochou je to vcelku jednoduché. Väčší pozor si treba dať ak nás plocha pozemku svojim rozmerom limituje…

6 – Náter záhradnej chatky

Čosi o náteroch. Záhradný domček máme poskladaný a treba ho riadne ošetriť.  Vonkajšie prostredie vplýva na chatku hneď od začiatku .

Stavba záhradných chatiek :

Záhradné chatky a domčeky z nášho sortimentu pochádzajú od lídra vo výrobe záhradných chatiek LASITA Maja. Použité drevo na výrobu chatiek je ekologicky ošetrené a má certifikát FSC. Vlastná výroba domčekov spĺňa náročné ISO normy. Dopravu a montáže zabezpečujeme našimi stálymi vyškolenými pracovníkmi.  Stovky úspešných realizácii sú najlepšou reklamou našej činnosti. Preto  aj viac ako 50% našich zákazníkov prichádza ku nám na základe referencii od majiteľov už zrealizovaných domčekov.