Garáž Falkland


Project Description
  •       Montovaná dvojgaráž :
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 575 cm x 575 cm (33,06 m2)
  • Hrúbka materiálu: 44 mm

  ĎALŠIE PREVEDENIA:

  VARIANTA S VÝKLOPNOU BRÁNOU – Cena s DPH : 6.975 EUR

  Cena s DPH:

  7.500 EUR -drevené garážové brány

  8.500 EUR -výklopné garážové brány

  (v ponuke aj zrkadlová verzia)

  Montovaná dvojgaráž 

  Falkland je kvalitné a  ekonomicky nenáročné riešenie parkovania pre Vaše autá. Stavba je vhodná aj ako sklad pre Vašu firmu. Garáž sa dodáva v štandarde s dvoj krídlovými dverami. Taktiež je možná dodávka bez garážových dverí, prípadne s výklopnými bránami. Ako základ doporučujeme betónovú dosku, alebo zámkovú dlažbu. Drevená podlaha nie je vhodná na parkovanie a nie  je ani súčasťou dodania. Informácie nájdete v sekcii technické informácie

  Montovaná dvojgaráž  je vyrábaná je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou je okno, dvere, kovania, 2x garážové krídlové dvere, zámok s kľúčom. Výklopná brána je za príplatok.

  Falklad sa dá objednať aj s postavením garážových vrát v klesajúcej časti strechy. Môžete to vidieť aj na ilustračnom obrázku.

  Nesmieme zabúdať ani na kvlitný náter a strešnú krytinu. Na strechu Vám odporúčame kanadský šindel , ktorý je osvedčený , a svojou váhou primeraný konštrukčným a statickým potrebám tejto dvojgaráže.

  Ako náterovú hmotu používame Remmers. Je to viaczložková náterová hmota. Informácie nájdete aj v kategórii nátery. Samozrejme je možné chatku ošetriť aj iným kvalitným náterom Na trhu je dostatok kvalitných značiek.

  16 – Garáže pre Vášho štvorkolesového miláčika od Lasity Maja

  V nasledujúcom blogu by sme Vám radi predstavili naše drevené garáže. Sú veľmi rýchlim a ekonomickým riešením pre našich klientov.

  6 – Náter záhradnej chatky

  Čosi o náteroch. Záhradný domček máme poskladaný a treba ho riadne ošetriť.  Vonkajšie prostredie vplýva na chatku hneď od začiatku .

   

  3 – Objednanie a dodanie chatky v našej firme.

  Pre nás sú dôležité základné informácie. Ak nemáte vybraný konkrétny záhradný domček – kľudne napíšte čo potrebujete. Napríklad domček 3×4 s rovnou strechou…

  23. BLOG – MELBA REKREAČNÁ ZÁHRADNÝ ZÁHRADNÝ DOMČEK PRE CELÚ RODINU.

  Malé rekreačné chatky sú čoraz sú stále obľúbenejšie.  Sú za dobrú cenu. Ich výstavba je rýchla a nenáročná. Konkrétne Elba je do 25 m2 a stačí na jej realizáciu ohláška na stavebnom úrade.


   Hľadáte atypický záhradný domček?

   Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

   Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

   Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

    Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


    Spracovanie osobných údajov
    Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
    V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
    Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
    Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
    Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
    Plné znenie pravidiel GDPR: TU
    Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!