Garáž Falkland


Drevená dvojgaráž Falkland
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 575 cm x 575 cm (33,06 m2)
  • Hrúbka materiálu: 44 mm

Cena s DPH:

10.500 EUR -drevené garážové brány

———————————————-

11.990 EUR -výklopné garážové brány

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Garáž Falkland

Montovaná dvojgaráž 

Falkland je kvalitné a  ekonomicky nenáročné riešenie parkovania pre Vaše autá. Stavba je vhodná aj ako sklad pre Vašu firmu. Garáž sa dodáva v štandarde s dvoj krídlovými dverami. Taktiež je možná dodávka bez garážových dverí, prípadne s výklopnými bránami. Ako základ doporučujeme betónovú dosku, alebo zámkovú dlažbu. Drevená podlaha nie je vhodná na parkovanie a nie  je ani súčasťou dodania. Informácie nájdete v sekcii technické informácie

Montovaná dvojgaráž  je vyrábaná je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou je okno, dvere, kovania, 2x garážové krídlové dvere, zámok s kľúčom. Výklopná brána je za príplatok.

Falklad sa dá objednať aj s postavením garážových vrát v klesajúcej časti strechy. Môžete to vidieť aj na ilustračnom obrázku.

Nesmieme zabúdať ani na kvlitný náter a strešnú krytinu. Na strechu Vám odporúčame kanadský šindel , ktorý je osvedčený , a svojou váhou primeraný konštrukčným a statickým potrebám tejto dvojgaráže.

Ako náterovú hmotu používame Remmers. Je to viaczložková náterová hmota. Informácie nájdete aj v kategórii nátery. Samozrejme je možné chatku ošetriť aj iným kvalitným náterom Na trhu je dostatok kvalitných značiek.


16 – Garáže pre Vášho štvorkolesového miláčika od Lasity Maja

V nasledujúcom blogu by sme Vám radi predstavili naše drevené garáže. Sú veľmi rýchlim a ekonomickým riešením pre našich klientov.

6 – Náter záhradnej chatky

Čosi o náteroch. Záhradný domček máme poskladaný a treba ho riadne ošetriť.  Vonkajšie prostredie vplýva na chatku hneď od začiatku .

3 – Objednanie a dodanie chatky v našej firme.

Pre nás sú dôležité základné informácie. Ak nemáte vybraný konkrétny záhradný domček – kľudne napíšte čo potrebujete. Napríklad domček 3×4 s rovnou strechou…

23. BLOG – MELBA REKREAČNÁ ZÁHRADNÝ ZÁHRADNÝ DOMČEK PRE CELÚ RODINU.

Malé rekreačné chatky sú čoraz sú stále obľúbenejšie.  Sú za dobrú cenu. Ich výstavba je rýchla a nenáročná. Konkrétne Elba je do 25 m2 a stačí na jej realizáciu ohláška na stavebnom úrade.