Montované garáže s prístreškom Thomas


Thomas Garáž s prestrešením
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 383 cm x 540 cm+ 350 cm prístrešok
  • Bez podlahy
  • Garážová brána: 2 krídlová 236x192cm
  • Okno : 77x70cm
  • Dvere: 77x175cm
  • Hrúbka materiálu: 40 mm

Cena s DPH: 5.990 EUR s prístreškom

Cena s DPH 4.890,- EUR bez prístrešku

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Výborná voľba drevené montované garáže s prístreškom Thomas

Montované garáže s prístreškom Thomas predstavujú kvalitné a pritom finančne nenáročné riešenie parkovania pre Vaše osobné auto. Stavba takejto skladačky je vhodná aj ako sklad pre Vašu firmu. Montované garáže s prístreškom Thomas sa dodávajú v štandarde s dvojkrídlovými dverami, oknom a bočnými klasickými dverami. Tiež je možná dodávka bez dverí. Informácie o zákaldovej doske nájdete aj v  sekcii technické informácie.

Prístrešok garáže je univerzálny a je možné ho namontovať vpredu pred dvere alebo vzadu.

Tiež bočné dvere a okno sa môžu montovať buď vpravo, alebo vľavo.

Ako základ Vám odporúčame betónovú dosku alebo klasickú zámkovú dlažbu. Informácie o základovej doske nájdete aj v sekcii technické informácie.

Drevená garáž je vyrábaná je z predsušeného smrekového dreva. Súčasťou sú garážové krídlové dvere, zámok s kľúčom.

Nesmieme zabúdať ani na kvalitný náter či dobrú strešnú krytinu. Na strechu Vám každopádneodporúčame kanadský šindel, ktorý je osvedčený. Taktiež je svojou váhou primeraný konštrukčným a statickým potrebám tejto garáže.

Ako náterovú hmotu používame Remmers. Jedná sa o viaczložkovú náterová hmotu. Informácie nájdete aj v kategórii nátery. Samozrejme je možné chatku ošetriť aj iným kvalitným náterom Na trhu je dostatok kvalitných značiek.

Garáž : NEVIS  FALKLAND

Naše BLOGY o drevených stavbách :

16 – Garáže pre Vášho štvorkolesového miláčika od Lasity Maja

V nasledujúcom blogu by sme Vám radi predstavili naše drevené garáže. Sú veľmi rýchlim a ekonomickým riešením pre našich klientov.

1 – Rozmer základného domčeku a záhradnej chatky.

Treba si zvážiť koľko priestoru si chceme , prípadne môžeme vyčleniť pre budúcu chatku. Pri pozemkoch s dostatočnou plochou je to vcelku jednoduché. Väčší pozor si treba dať ak nás plocha pozemku svojim rozmerom limituje…

2 – Výber záhradného domčeku a garáže

Ak vieme v akom približnom rozmere chceme realizovať chatku, ďalším parametrom pri výbere chatky je spôsob jej budúceho využitia…