Záhradný domček s prístreškom RENO


chatka s prístreškom Reno
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 380 cm x 275 cm + 380 terasa
  • Obsah:  bez podlahy
  • Okno: 68×88 cm
  • Dvere: 149 x 185 cm
  • Hrúbka materiálu: 28 mm

Cena s DPH: 3.890,- EUR

bez podlahy a podkladných hranolov

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Cena za podlahu v domčeku 490 EUR s DPH

Záhradný domček s prístreškom RENO – novinka 2022

Záhradný domček s prístreškom RENO. Chatka Reno je vhodná k rodinnému domu ako sklad s praktickým prístreškom. Ponúka 10,4 m2 priestoru, ktorý je možné využiť  na posedenie, uskladnenie  materiálu, náradia  či príslušenstva v záhrade. Domček má ako  súčasť prístrešok 10,7m2, Obsahuje aj zadnú stenu. Bočná stena je za príplatok.  Prístrešok je možné umiestniť taktiež zrkadlovo. Chatka obsahuje kvalitné dvojkrídlové dvere, ktoré Vám umožnia dodatočné využitie vnútorného priestoru. Je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva.

Súčasťou domu  okná. Ďalej kovania a zámok s kľúčom. Dodávame ho v prevedení 28mm.

Záhradný domček s prístreškom :  domček KENZO ,  domček TAMPA

Radíme Vám v našich blogoch o montovaných záhradných chatkách

Blog 9. : Chatka s prestrešením St. Louis je aktuálne najžiadanejším typom záhradnej stavby k rodinnému domu. Poskytuje nielen možnosť skladovania záhradného príslušenstva, ale aj plochu pre odpočinok či posedenie.

Môžete zvoliť rôzne druhy dlažieb a ich farieb. Nebojte sa experimentovať. Zákazníci si zvolili pod chatku Novia 275 plus veľmi peknú hnedú farbu dlažby. Ako vidíte na priloženej fotke – aj táto farba výborne zapadne ku koloritu tejto záhradnej stavby.

Blog 15: Záhradné domčeky s prístreškom.

Záhradná chatka s prestrešenou terasou TAMPA a všeobecne domčeky s prístreškom sú veľmi praktické riešenie záhradnej chatky k Vášmu domovu
Skôr než Vám predstavíme niektoré obľúbené typy záhradných chatiek s prístreškom radi by sme sa pristavili pri základovej doske. Doporučujeme Vám prevedenie zámkovej dlažby, ktorá celkovo je veľmi efektná a najmä trvácna. Je na Vás akú farby dlažby vyberiete . Takto pripravená základová doska môže byť aj namiesto drevenej podlahy v domčeku. Určite oceníte jej trvácnosť.