Záhradná chatka na mieru


Project Description

  Záhradná chatka na mieru


  Záhradná chatka na mieru

   

  Chcete na Vašu záhrad, či rekreačný pozemok záhradný domček a žiaden z našej ponuky Vám nevyhovuje. Radi Vám vyrobíme a dodáme záhradný domček presne podľa Vašich predstáv a požiadaviek.

  Váš záhradná chatka na mieru, alebo drevodom vyrobíme na základe Vašich individuálnych potrieb.

  Od 25m2

  Na základnú cenovú kalkuláciu Vám stačí zaslať jednoduchý nákres ako vidíte na vedľajšom obrázku. Ešte nikdy to nebolo tak jednoduché.

  Spôsob objednávky:

  Svoje nákresy zasielajte na e-mail: info@drevo-domy.eu
  Následne Vás budeme kontaktovať a pripravíme Vám ponuku.


  Naše blogy o záhradných chatkách:

  Záhradné domčeky blog:

  Veľa našich budúcich zákazníkov nám volá či píše na našu FACEBOOK stránku.  Zákazníci nemajú presnú predstavu – aký záhradný domček objednať. Potrebujú poradiť prípadne konzultovať svoju voľbu s odborníkom.

  Preto sme sa rozhodli zriadiť  túto stránku , kde postupne budeme zverejňovať  rady a postrehy dôležité pri výbere záhradného domčeka a chatky.

  Všeobecne platí , že zrubové chatky domčeky a garáže majú ideálny pomer ceny a využitia. Veľkou výhodou je aj veľmi rýchla stavba, pričom základnú chatku napr. o rozmere 12m2 máte postavenú za jeden deň.

  Záhradné a rekreačné domčeky môžete v prípade nutnosti  rozobrať.  Ďalej ich môžete previesť na iné miesto a znovu zložiť. Skrátka je to veľmi dobré riešenie za zaujímavú cenu.

  Blog záhradných domčekov pravidelne aktualizujeme  a rozširujeme.

  23. BLOG – MELBA REKREAČNÁ ZÁHRADNÝ ZÁHRADNÝ DOMČEK PRE CELÚ RODINU.

  Malé rekreačné chatky sú čoraz sú stále obľúbenejšie.  Sú za dobrú cenu. Ich výstavba je rýchla a nenáročná. Konkrétne Elba je do 25 m2 a stačí na jej realizáciu ohláška na stavebnom úrade.

  22. BLOG – MODERNÝ ZÁHRADNÝ DOMČEK JAVA

  Radi by sme Vám v tomto blogu predstavili modernú záhradnú stavbu Java v prevedení materiálu 44mm. S podlahou , terasou a veľkými posuvnými panoramatickými dverami a oknami.

  19 – Vyhnite sa problémom pri zameraní vášho záhradného domčeku

  Keďže častokrát prichádzajú od zákazníkov návrhy na chatky ktoré sa nedajú v našich podmienkach zrealizovať. Rozhodli sme sa zopár z nich použiť v tomto blogu