Moderný záhradný domček Java Blog č.22.

Radi by sme Vám v tomto blogu predstavili modernú záhradnú stavbu Java v prevedení materiálu 44mm. S podlahou , terasou a veľkými posuvnými panoramatickými dverami a oknami.

Moderný záhradný domček Java - Blog
 • Materiál: severský smrek
 • Rozmer: 608 cm x 390 cm (23,71 m2)
 • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
 • Dvere: 391 x 196 cm
 • Dvere: 84 x 190 cm
 • Okno: 150 x 41 cm
 • Hrúbka materiálu: 44 mm

Využitie chatky Java je ozaj všestranné. Moderné letné bývanie, letná kuchyňa, kancelária. Možností je ozaj veľa.  Chatka je rozdelená na Centrálnu časť a dva menšie sklady. Domček je možno zmontovať zrkadlovo. Súčasťou domčeku je aj drevená terasa na priečelí modernej chatky.

java-03
Stavba záhradnej chaty a záhradného domčeku -rošt

Osadenie modernej chatky na základovú dosku.

moderný záhradný domček Java svojou konštrukciou umožňuje osadenie nielen na klasickú betónovú dosku, ale aj na zámkovú dlažbu. V prípade, že nemáte možnosť trvalého riešenia – vhodný a najmä šetrný k životnému prostrediu je aj drevený rošt osadený na zemné skrutky.

Záhradné domčeky je možné zatepliť. Respektíve zatepliť vnútornú stranu strechy a zateplovací materiál prekryť  tatranským profilom s perodrážkou.

 

V prípade , že zvažujete využívať domček aj v chladnejšom počasí, je dobré zatepliť aj podlahu chatky.  Všeobecne je známe , že najväčšie úniky tepla sú jednak.  A chlad cítiť aj od nôh.

Každopádne aj po zateplení je Java stále záhradná stavba, ktorú je vhodné využívať rekreácii a nejedná sa o projekt celoročného bývania.

realizácia modernej záhradnej chatky
Záhradné domčeky JAVA

Náter záhradného domčeku.

 

Doporučujeme náter realizovať ihneď po montáži. Domček sa dodáva v základnom stave bez ochranného náteru.  Štandardne sú ošetrené len podkladné hranoly, ktoré säu v priamom kmontakte s podkladom chtaky.

 

Na Trhu je viacero renomovaných výrobcov náterov. My Vám doporučujeme Remmers. Viac nájdete aj v našom blogu.

6 – Náter záhradnej chatky

Čosi o náteroch. Záhradný domček máme poskladaný a treba ho riadne ošetriť.  Vonkajšie prostredie vplýva na chatku hneď od začiatku .


  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!