27. Záhradný domček Tampa


Záhradný domček s prístreškom TAMPA

Záhradný domček Tampa je jednoduchým a praktickým riešením záhradnej stavby

Jedným z najžiadanejších rozmerov záhradnej chatky je rozmer 300x300cm . Záhradný domček Tampa je presne tohto rozmeru. Naviac je doplnený o prístrešok zo zadnou stenou. Prístrešok je univerzálny a dá sa namontovať na obe strany . Teda vpravo aj vľavo.

Domček je v základe dodávaný bez podlahy. Jeho inštalácia je vhodná na betónovú dosku , alebo zámkovú dlažbu. V prípade použitia zámkovej dlažby – dlažba môže slúžiť aj akofinálna podlaha záhradnej chatky.

tampa
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 292 cm x 292 cm + 186 cm terasa
  • Obsah:  bez podlahy
  • Dvere: 149 x 185 cm
  • Hrúbka materiálu: 28 mm

Realizácia chatky Tampa trvá jeden deň. Rozsah prác je vlastná stavba domčeku a položenie kanadského šindla na strechu.

Samozrejme chatku treba natrieť aby bola ošetrená voči vode ÚV a škodcom.  Samozrejme , že je možné miestnosť v chatke vybaviť aj drevenou dlažbou.

lasita maja chatka tampa

Terasa záhradnej chatky

Súčasťou chatky je aj terasa , ktorá Vám poskytne 120 cm čistého priestoru pre Váš oddych. Nezabudnite ju pravidelne natierať. Predsa len vonkajšie priestory sú vystavené viac počasiu a treba sa o ne starať. Bonusom je aj kvetináč na bočnom okne.

Ako vidieť na hlavnom obrázku aj táto chatka dostala na strechu kanadský šindel. Rovnako je vhodná aj  ľahká plechová krytina. Ale to už záleží na požiadavkách konkrétneho klienta.

Tak snáď sa Vám Lola páči .    Výrobcom je líder európskeho trhu LASITA Maja –  Estónsko.

Súčasťou dodávky kažej záhradnej chatky je montážny materiál,  FAB kľúče a spojovací materiál.

V prípade záujmu je samozrejme možné chatku zmontovať aj zrkadlovo. Pri zrkadlovom zložení prístrešku netreba žiadne úpravy.  Všetko je pripravené už v základom balíku.

Ak máte otázky píšte na náš mail info@drevo-domy.eu alebo volajte na naše tel. číslo +421 (0)917 960 522