Záhradný domček s prístreškom Tampa


Project Description
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 292 cm x 292 cm (8,53 m2) +186 Terasa
  • Terasa: 292 cm x 186 cm (5,43 m2)
  • Obsah:  bez podlahy
  • Dvere: 149 x 185 cm
  • Hrúbka materiálu: 28 mm

  Cena s DPH:

  2.150 EUR

  (v ponuke aj zrkadlová verzia)

  Záhradný domček s prístreškom

  Tampa je vhodná k domu ako sklad. Chatka ponúka 8,5 m2 vnútorného priestoru, ktorý je možné využiť  na  posedenie, alebo na uskladnenie  materiálu, náradia  či príslušenstva k záhrade. Naviac je súčasťou domčeku  prístrešok 5,4m2, ktorý obsahuje aj zadnú stenu. Prístrešok je možné namontovať aj zrkadlovo. Domček obsahuje kvalitné dvojkrídlové dvere, ktoré Vám umožňujú maximálne využitie vnútorného priestoru. Je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvere, kovania , zámok s kľúčom. Podlaha za doplatok.  Dodávame ho v prevedení 28mm.

  Záhradný domček s prístreškom : Novia , St.Louis

   Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


   Spracovanie osobných údajov
   Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
   V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
   Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
   Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
   Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
   Plné znenie pravidiel GDPR: TU
   Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!

   Doporučujeme Vám chatku Tampa stavať na klasickú zámkovú dlažbu. Dlažba vytvára dobrý , kvalitný a esteticky zaujímavý povrch najmä v časti terasy chatky.

   Návody a rady na zhotovenie základovej dosky nájdete v sekcii :  Technické informácie.

    

   Realizácia:

   1. Spravidla 2-3 dni pred realizáciou  Vám telefonujeme a odsúhlasujeme si či je možné zákazku realizovať. Dohodne sa termín.

   Následne príde auto (pri domoch do 25m2) je to dodávka do 3,5T a privezie domček. Ak je objednávka bez montáže šofér Vám pomôže s vyložením . Vykladá sa ručne cca 45 min. Šofér Vám poskytne aj základné informácie ohľadne montáže.

   1.  Ak je objednávka  – stavba záhradných chatiek , z montážou prídu vždy min.  dvaja montážnici  a vykládku aj realizáciu realizujú bez Vašej pomoci. Po odkontrolovaní domu –  v prípade montáže po ukončení dostávate faktúru k úhrade.

   Spôsob objednávky:

   Snažíme sa aby komunikácia s nami bola vždy jednoduchá jasná a priama. Na základe Vášho mailového , alebo telefonického dopytu vypracujeme vždy nezáväznú ponuku, ktorá obsahuje nacenené služby podľa Vášho priania. Pokiaľ máte záujem napr. o montáž , strešný šindel – každá položka je nacenená zvlášť. Vy ste ten , ktorý si naskladá objednávku podľa vlastného uváženia.

   1. Na základe telefonického , alebo mailového kontaktu Vám bude vypracovaná ponuka. Táto obsahuje ceny s DPH a termín dodania
   2. Konzultácia  ponuky …zväčša  prebieha  telefonicky (príp. mailom), osobná návšteva v kancelárii v Trenčíne , alebo v Prostějove kde môžete vidieť aj vzorové domy
   3. Odsúhlasenie ponuky zo strany zákazníka  . Jedná sa o jednoduché potvrdenie milom. Súhlasíme s Vašou ponukou a o objednávame domček a nasledovné služby : doprava, montáž atď.