Záhradná chatka s prístreškom Jelle 175 Plus – novinka 2022


Project Description
 • Záhradná chatka s prístreškom Jelle 175 plus

 • Materiál: severský smrek
 • Rozmer: 175×175 cm (2,87 m2) +192cm  Terasa
 • Terasa: 192×175 cm
 • Obsah:  bez podlahy a podkladných hranolov
 • Dvere: 77,5 x 185 cm
 • Hrúbka materiálu: 28 mm

Cena s DPH:

2.290 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradná chatka s prístreškom Jelle  175 Plus je vhodná k domu ako malý sklad s prestrešením.. Táto záhradná chatka ponúka 2,9 m2 vnútorného priestoru, ktorý je možné využiť  na skladovanie  materiálu, náradia  či príslušenstva k záhrade. Naviac je súčasťou domčeku  prístrešok 3,4 m2, ktorý obsahuje aj zadnú stenu. Prístrešok je možné namontovať aj zrkadlovo. Domček obsahuje kvalitné jednokrídlové dvere, ktoré Vám umožňujú optimálne využitie vnútorného priestoru. Je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú kovania , zámok s kľúčom. Podlaha a podkladové laty za doplatok. Chatku dodávame v prevedení 28mm.

Záhradný domček s prístreškom : Novia , St.Louis

  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!

  Doporučujeme Vám chatku Tampa stavať na klasickú zámkovú dlažbu. Dlažba vytvára dobrý , kvalitný a esteticky zaujímavý povrch najmä v časti terasy chatky.

  Návody a rady na zhotovenie základovej dosky nájdete v sekcii :  Technické informácie.

   

  Realizácia:

  1. Spravidla 2-3 dni pred realizáciou  Vám telefonujeme a odsúhlasujeme si či je možné zákazku realizovať. Dohodne sa termín.

  Následne príde auto (pri domoch do 25m2) je to dodávka do 3,5T a privezie domček. Ak je objednávka bez montáže šofér Vám pomôže s vyložením . Vykladá sa ručne cca 45 min. Šofér Vám poskytne aj základné informácie ohľadne montáže.

  1.  Ak je objednávka  – stavba záhradných chatiek , z montážou prídu vždy min.  dvaja montážnici  a vykládku aj realizáciu realizujú bez Vašej pomoci. Po odkontrolovaní domu –  v prípade montáže po ukončení dostávate faktúru k úhrade.

  Spôsob objednávky záhradnej chaty:

  Snažíme sa aby komunikácia s nami bola vždy jednoduchá jasná a priama. Na základe Vášho mailového , alebo telefonického dopytu vypracujeme vždy nezáväznú ponuku, ktorá obsahuje nacenené služby podľa Vášho priania. Pokiaľ máte záujem napr. o montáž , strešný šindel – každá položka je nacenená zvlášť. Vy ste ten , ktorý si naskladá objednávku podľa vlastného uváženia.

  1. Na základe telefonického , alebo mailového kontaktu Vám bude vypracovaná ponuka. Táto obsahuje ceny s DPH a termín dodania
  2. Konzultácia  ponuky …zväčša  prebieha  telefonicky (príp. mailom), osobná návšteva v kancelárii v Trenčíne , alebo v Prostějove kde môžete vidieť aj vzorové domy
  3. Odsúhlasenie ponuky zo strany zákazníka  . Jedná sa o jednoduché potvrdenie milom. Súhlasíme s Vašou ponukou a o objednávame domček a nasledovné služby : doprava, montáž atď.