Chatka s pultovou strechou Amira 230 / Amira 275


Lacná záhradná chatka s pultovou strechou
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer 380x175cm
  • Rozmer: 380×230 cm
  • Rozmer 380 cm x 275 cm
  • Obsah: bez podľahy
  • Dvere: 149 x 185 cm
  • Okno: 69 x 88 cm
  • Hrúbka materiálu: 28 mm

Cena s DPH:

2.100,- EUR (3,8×1,75 m)

2.350,- EUR (3,8×2,3 m)

2.500,- EUR (3,8×2,75 m)

(v ponuke aj zrkadlová verzia chatky)

Chatka s pultovou strechou Amira 230 / Amira 275

Záhradná chatka s pultovou strechou  Amira je klasickým domčekom na uskladnenie náradia. Je vyrobená s ohľadom na najvyššiu kvalitu priamo u Estónskeho výrobcu chatiek Lasita Maja. Dvojkrídlové dvere poskytujú dostatok priestoru pre čo možno najširšie využitie tohto záhradného domčeka.  Záhradný domček sa vyrába v dvoch variantoch . Menší domček je o rozmere 3,8×2,3m  . Ten väčší je v rozmere 3,8×2,75m.  Záhradnú stavbu je možné zmontovať aj zrkadlovo. Podlaha je za príplatok.

Na strechu  domčeku Vám doporučujeme asfaltové pásy, alebo kanadský šindel. Dôležitý je vonkajší náter záhradnej stavby. Naša firma  pracuje z lazurou Remmers. Výhodou tejto lazúry je viaczložková náterová hmota. Farba Vám ošetri drevo proti ÚV , škodcom, červotočom, hnilobe a zmodraniu. Samozrejme náter je potrebné  pravideľne obnovovať.

Naše blogy:

1 – Rozmer základného domčeku a záhradnej chatky.

Treba si zvážiť koľko priestoru si chceme , prípadne môžeme vyčleniť pre budúcu chatku. Pri pozemkoch s dostatočnou plochou je to vcelku jednoduché. Väčší pozor si treba dať ak nás plocha pozemku svojim rozmerom limituje…

3 – Objednanie a dodanie chatky v našej firme.

Pre nás sú dôležité základné informácie. Ak nemáte vybraný konkrétny záhradný domček – kľudne napíšte čo potrebujete. Napríklad domček 3×4 s rovnou strechou…

4 – Stavba záhradnej chaty a záhradného domčeku.

V predchádzajúci častiach blogu sme riešili ako si vybrať dobrý záhradný domček, alebo rekreačnú chatku. V prípade , že sa rozhodnete pre stavbu chatky svojpomocne, máme tu pre Vás zopár rád ako uspieť a čo najlepšie zrealizovať Vašu stavbu domčeka.