Záhradná chatka Chameleon 44


Záhradná chatka Chameleon
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 450×300 cm
  • Obsah:  podlaha perodrážka
  • Dvere: 159×196 cm, 835x196cm
  • Okno: 56×178
  • Hrúbka materiálu: 44 mm

Cena s DPH: 5.990,- EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradná chatka Chameleon 44

Záhradná chatka Chameleón  44 je  väčšia elegantná chatka rozdelená na úžitkovú a spoločenskú miestnosť v prevedení 44mm s rovnou strechou.   Chatka sa dodáva sa  s oknami a dverami s izolačným dvojsklom. Esteticky  jednoduché a pekné riešenie , ktoré je kombináciou úžitkovej záhradnej stavby a skladu pekne zapadne k Vášmu rodinnému domu.  Záhradná chatka Chameleon  ponúka spolu z cca 13m2 vnútornej podlahovej plochy.  Môže slúžiť , ako sklad záhradných potrieb a letná kuchyňa. Môžete ju  postaviť ju na zámkovú dlažbu, betónovú dosku, alebo taktiež na drevený rošt a zemné skrutky. Postup  nájdete v sekcii  technické informácie a v blogu. Chatka Chameleón sa vyrába z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania , podlaha, zámok s kľúčom.

Náter záhradnej chatky.

Doporučujeme Vám domček ihneď po montáži ošetriť drevo náterovou hmotou. Na trhu je veľa kvalitných výrobkov od osvedčených značiek. My pracujeme s lazúrov od značky Remmers. Výhodou tejto lazúry je jej viaczložková ochrana. Jedným  náterom domček ochránite proti ÚV, hnilobe škodcom a upravíte drevo aj farebne.

Strešná krytina záhradného domčeku.

Na strechu patrí kvalitná krytina. Kanadský šindel , ktorý odporúčame je skvelý variant dlhotrvajúcej a odolnej strešnej krytiny. Jej nespornou výhodou je aj váha. Na záhradné domčeky nie je totiž vhodná betónová či iná ťažká strešná krytina.

Blogy na našej stránke:

12 – Nebojte sa stavať záhradné chatky.

Častokrát  nám zasielate otázky v akých podmienkach je možné stavať záhradný domček. Na túto otázku neexistuje samozrejme jednoznačná odpoveď.

11 – Predstavujeme Vám našu klasiku . Záhradnú chatku Adelína

Adelína je jednoduchá záhradná chatka v prevedení odklápacie okno a dvoj dvere.

10 – Predstavujeme Vám chatku Aruba s valbovou strechou.

Tak čo na túto  chatku hovoríte?  Je krásna.  Aruba je moderná záhradná  chatka s ozaj dokonalou valbovou strechou.