Záhradný domček Gotland 6F


Project Description
 • Materiál: severský smrek
 • Rozmer: 485 cm x 390 cm (18,95 m2)
 • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
 • Dvere: 159 x 196 cm
 • Okno: 129 x 88 cm (len 1 okno v základe)
 • Hrúbka materiálu: 40 mm

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Cena s DPH:

5.890 EUR

Gotland 6F je typ rozmernejšej záhradnej chatky v prevedení 40mm. Výrobok poskytuje vysokú kvalitu prevedenia. 44mm steny sú mimoriadne atraktívne riešenie záhradnej stavby.  Taktiež  sila steny je vhodná k rozmeru chatky, ktorá poskytuje 19m2 vnútorného priestoru.  Chatka skvele zapadne na Váš pozemok. Jej využitie je ozaj všestranné. Môžete v nej skladovať  materiál, náradie, bicykle, prípadne umiestniť príslušenstvo k bazénu. Oceníte   praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní domčeku. Záhradné chatky Gotland sú mimoriadne vhodné na vytvorenie oddychového priestoru pre Vás a Vašich blízkych či už ako letná kuchyňa, alebo miesto na príležitostné prespatie najmä v letných mesiacoch. Chatku je možné poskladať zrkadlovo. Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou tohto domu sú okná, dvoj dvere, kovania , podlaha, zámok s kľúčom.

Záhradný domček je kompaktibilný k bočným prístrešokom, ktorých cena je od 250,- EUR.  Prístrešok zboku predlžuje strechu o 120 cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru. Taktiež je možné k domčeku dokúpiť efektnú terasu so zábradlím. Prístrešok a terasu je možné vidieť v našich realizáciách.


Hľadáte atypický záhradný domček?

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!