Chatka Baruda 53


Project Description
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 510×330 cm
  • Obsah:  podlaha perodrážka
  • Dvere: 159×196 cm
  • Okno: 71x122cm 3x
  • Hrúbka materiálu: 40 mm

  Cena s DPH:

  4.290 EUR

  (v ponuke aj zrkadlová verzia)

  Chatka Baruda

  Chatka Baruda 53 je  väčšia elegantná chatka v prevedení 40mm s rovnou strechou.   Dodáva sa  s oknami s izolačným dvojsklom. Esteticky  jednoduché a pekné riešenie záhradnej stavby, ktoré zapadne k Vášmu rodinnému domu.  Chatka Baruda  53 sa ponúka 16m2 vnútornej podlahovej plochy.  Môže slúžiť , ako sklad záhradných potrieb. Môžete ju  postaviť ju na zámkovú dlažbu, betónovú dosku, alebo drevený rošt a zemné skrutky. Postup  nájdete v sekcii  technické informácie a v blogu. Chatka Baruda sa vyrába z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania , podlaha, zámok s kľúčom.

  Nátery

  Doporučujeme domček ihneď po montáži ošetriť náterovou hmotou. Na trhu je veľa kvalitných výrobkov od osvedčených značiek. My pracujeme s lazúrov od značky Remmers. Výhodou tejto lazúry je jej viaczložková ochrana. Jedným  náterom domček ochránite proti ÚV, hnilobe škodcom a upravíte drevo aj farebne.

  na strechu patrí kvalitná krytina. Kanadský šindel , ktorý odporúčame je skvelý variant dlhotrvajúcej a odolnej strešnej krytiny. Jej nespornou výhodou je aj váha. Na záhradné domčeky nie je totiž vhodná betónová či iná ťažká strešná krytina.

  Blogy na našej stránke:

  12 – Nebojte sa stavať záhradné chatky.

  Častokrát  nám zasielate otázky v akých podmienkach je možné stavať záhradný domček. Na túto otázku neexistuje samozrejme jednoznačná odpoveď.

  11 – Predstavujeme Vám našu klasiku . Záhradnú chatku Adelína

  Adelína je jednoduchá záhradná chatka v prevedení odklápacie okno a dvoj dvere.

  10 – Predstavujeme Vám chatku Aruba s valbovou strechou.

  Tak čo na túto  chatku hovoríte?  Je krásna.  Aruba je moderná záhradná  chatka s ozaj dokonalou valbovou strechou.