Blog 10. Predstavujeme Vám chatku Aruba s valbovou strechou


Aruba 3 Blog  záhradný domček

Stavba záhradnej chatky s valbovou strechou je práca pre odborníkov.

Tak čo na túto  chatku hovoríte?  Je krásna.  Aruba je moderná záhradná  chatka s ozaj dokonalou valbovou strechou. Ideálne sa hodí do záhrady s k modernej zástavbe.

Tento záhradný domček zaujme nielen svojim dizajnom , ale aj praktickosťou. V jednej stavbe získate naraz  chatku s oddychovou zónou, sklad náradia, alebo čohokoľvek pre Vašu záhradu. Nakoniec Vám záhradný domček ponúkne príjemné posedenie na terase. To všetko dostávate v jednom balíku.

Chatka má celkový rozmer 300x700cm a je vyrobená zo severského smreku o sile 44mm. Táto hrúbka materiálu poskytuje nielen dobré konštrukčné vlastnosti, ale aj skvelý dizajn záhradnej chatky. Ako je vidieť na priložených pôdorysoch chatiek, Chatka sa dá objednať vo variante „A“ alebo „B“ , teda s terasou vpravo, alebo vľavo.

Pri výrobe záhradnej chatky Aruba Estónsky výrobca Lasita Maja myslel na ozaj všetky detaily. Použité sú len najkvalitnejšie materiály, moderné a presné NC stroje. Výsledok vidíte aj v nádhernej skladbe valbovej strechy.

Stavba záhradnej chatky Aruba s valbovou strechou  patrí k tým zložitejším.

Domček je možné objednať a zmontovať aj svojpomocne, ale ak nemáte prax  s drevom – doporučujeme Vám spoľahnúť sa na našich montérov.

Strecha záhradnej chatky je základ  – a ste v suchu.

Doporučujeme Vám  kanadský šindel …teda asfaltovú krytinu, ktorú máme na tomto druhu záhradných chatiek veľmi dobre overenú.

Taktiež správny náter farby je základom dlhej životnosti Vašej záhradnej chatky . My pracujeme so  značkou Remmers , ktorej katalóg lazúr nájdete TU.

Ako je v priložených fotkách vidieť. Chatky je možné stavať ako na betónovú dosku, zámkovú dlažbu. Rovnako dobre domček ARUBA vyzerá aj na drevenej konštrukcii osadenej na zemných skrutkách.

Tak čo …už ste sa rozhodli ? Skrátka a jednoducho. Aruba je záhradný domček , ktorý posunie Vašu záhradku , alebo oddychovú zónu napr. s bazénom na úplne inú úroveň.  Chatka sa Vám nezunuje a prirastie Vám k srdcu – tak ako prirástla k srdcu nám .