Záhradný domček Viljandi 34 – novinka 2022


Project Description

 • Materiál: severský smrek
 • Rozmer: 300 cm x 300 cm (9 m2)
 • Obsah:  bez podlahy
 • Dvere: 185 x 149 cm
 • Okno: za príplatok
 • Hrúbka materiálu: 34 mm

Cena s DPH:

2.790 EUR

Akcia – kus 2.690 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia domčeku)

Záhradný domček Viljandy 34 jeú ideálny ako sklad k Vášmu bývaniu, záhradke, alebo k chate. Chatka ponúka 9m2 vnútorného priestoru, ktorý je možné využiť na  posedenie, uskladnenie  lavíc, náradia zo záhrady či príslušenstva k bazénu. V prednej časti je vybavená oknom a dvermi.  Obvodové steny steny o sile 34mm.  Záhradný domček Viljandy je vyrábaný je z predsušeného smrekového dreva. Súčasťou domčekov sú dvere, kovania  a zámok s kľúčom. Podlaha a podkladné laty nie sú súčasťou balenia.

Záhradný domček Viljandy 34 je k praktická novinka pre rok 2022 s vynikajúcov cenou. V základe je bez podľahy a podkladných hranolov, tieto sa však dajú doobjednať. Veľké praktické dvere sú umiesnnené doprostred.  Predné prestrešenie je 130cm. Okno na bočnej stene je možné za príplatok

K domčekom je možné doobjednať prístrešok, ktorý celej zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru. Prístrešok je možné vidieť v našich realizáciách.

Technické informácie ako sa starať o záhradný domček

Ako náterovú hmotu používame Remmers. Je to kvalitná viaczložková náterová hmota. Informácie nájdete aj v kategórii nátery. Samozrejme je možné chatku ošetriť aj inou farbou.  Na trhu je dostatok kvalitných značiek.

Nesmieme zabudnúť na  strešnú krytinu. Na strechu Vám odporúčame kanadský šindel , ktorý je svojou váhou primeraný konštrukčným a statickým potrebám našich  záhradných chatiek.

Výber blogov o záhradných domčekoch :

2 – Výber záhradného domčeku a garáže

Ak vieme v akom približnom rozmere chceme realizovať chatku, ďalším parametrom pri výbere chatky je spôsob jej budúceho využitia…

5 – Montáž na zemné skrutky – vruty

Veľa z Vás rieši problém ako osadiť záhradný domček, Nie vždy je možnosť stavby základovej dosky z betónu či zámkovej dlažby. Pre tento prípad máme pre Vás riešenie.

Stavba záhradnej chaty a domčeku.

4 – Stavba záhradnej chaty a záhradného domčeku.

V predchádzajúci častiach blogu sme riešili ako si vybrať dobrý záhradný domček, alebo rekreačnú chatku. V prípade , že sa rozhodnete pre stavbu chatky svojpomocne, máme tu pre Vás zopár rád ako uspieť a čo najlepšie zrealizovať Vašu stavbu domčeka.


  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!