Záhradný domček s terasou Anders


  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 360 cm x 360 cm + 267 terasa
  • Obsah:  18mm podlaha v chatke
  • Dvere: 158 x 195 cm  2x
  • Okno: 56 x 178 cm
  • Hrúbka materiálu: 44 mm

Cena s DPH: 6.690 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradný domček s terasou Anders

Záhradný domček s terasou  Anders je vhodný nielen  k domu nielen ako  sklad, ale aj ako letná kuchyňa. Ponúka 12,3 m2 vnútorného priestoru, ktorý je možné využiť najmä   na posedenie, alebo taktiež na  uskladnenie materiálu, náradia  či príslušenstva v záhrade. Domček má ako  súčasť  krásny prístrešok,  ktorý obsahuje aj zadnú stenu. Prístrešok je možné umiestniť saozrejme aj zrkadlovo. Chatka obsahuje vysoko kvalitné dvojkrídlové dvere, ktoré Vám umožnia dodatočné využitie vnútorného priestoru. Výhodou je , že dvere sú nielen spredu, ale aj zboku . Záhradný domček s terasou Anders je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva.

Súčasťou záhradného domu sú samozrejme  kovania a zámok s kľúčom.

Dodávame ho v prevedení 44mm.

Záhradné domčeky s prístreškom :  domček KENZO ,  domček TAMPA

Radíme Vám v našich blogoch o montovaných záhradných chatkách

Blog 9. : Chatka s prestrešením St. Louis je aktuálne najžiadanejším typom záhradnej stavby k rodinnému domu. Poskytuje nielen možnosť skladovania záhradného príslušenstva, ale aj plochu pre odpočinok či posedenie.

Môžete zvoliť rôzne druhy dlažieb a ich farieb. Nebojte sa experimentovať. Zákazníci si zvolili pod chatku Novia 275 plus veľmi peknú hnedú farbu dlažby. Ako vidíte na priloženej fotke – aj táto farba výborne zapadne ku koloritu tejto záhradnej stavby.

Blog 15: Záhradné domčeky s prístreškom.

Záhradný domček s terasou TAMPA a všeobecne domčeky s prístreškom sú veľmi praktické riešenie záhradnej chatky k Vášmu domovu
Skôr než Vám predstavíme niektoré obľúbené typy záhradných chatiek s prístreškom radi by sme sa pristavili pri základovej doske. Doporučujeme Vám prevedenie zámkovej dlažby, ktorá celkovo je veľmi efektná a najmä trvácna. Je na Vás akú farby dlažby vyberiete . Takto pripravená základová doska môže byť aj namiesto drevenej podlahy v domčeku. Určite oceníte jej trvácnosť.

Blog 5 :Montáž na zemné skrutky – vruty .

Veľa z Vás rieši problém ako osadiť záhradný domček, Nie vždy je možnosť stavby základovej dosky z betónu či zámkovej dlažby. Pre tento prípad máme pre Vás riešenie. Montáž na zemné skrutky a hranolovú konštrukciu.