Záhradný domček na náradie Wrexham 1


Záhradný domček rozdelený na obývaciu miestnosť a sklad zo sedlovou strechou
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 240 cm x 390 cm
  • Obsah:  bez podlahy
  • Dvere: 149 x 185 mm
  • Dvere: 835 x 185 mm
  • Okno: 985 x 134 mm
  • Hrúbka materiálu: 44 mm

Cena s DPH: 3.990,- EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradný domček na náradie Wrexham 1

Záhradný domček na náradie rady Wrexham 1 a 2 sú vyhľadávané pre svoju praktičnosť. Patria k tým výrobkom, ktoré poskytujú nielen vysokú kvalitu prevedenia, ale aj esteticky dobré  riešenie záhradnej stavby. Sila použitého materiálu zvýrazňuje kvalitu daného výrobku. Chatky skvele zapadnú k domu, či do Vašej záhrady.

Domčeky ponúkajú 8,81 a13,87m2  vnútorného priestoru, ktorý je priamo rozdelený na sklad  a oddelenú miestnosť , ktorá je vhodná na vytvorenie oddychového priestoru. Oceníte praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú používanie domčeku. Záhradné domčeky Wrexham sú výborný variant do záhradkárskych kolónií. Chatku je možné poskladať tiež zrkadlovo.

Chatka je vyrobená z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania , podlaha, zámok s kľúčom.

Chata sa dá postaviť na betónový základ, zámkovú dlažbu, ale samozrejme aj na zemné skrutky a drevený rošt. Prečítajte si naše blogy , kde nájdete veľa informácii o stavbe, umiesnení comčeku. Taktiež iné technické informácie.

Domček na náradie :

 Wrexham 2

19 – Vyhnite sa problémom pri zameraní vášho záhradného domčeku

Keďže častokrát prichádzajú od zákazníkov návrhy na chatky ktoré sa nedajú v našich podmienkach zrealizovať. Rozhodli sme sa zopár z nich použiť v tomto blogu

12 – Nebojte sa stavať záhradné chatky.

Častokrát  dostávame otázky v akých podmienkach je možné stavať záhradný domček. Na túto otázku neexistuje samozrejme jednoznačná odpoveď.