Záhradné domčeky Errna 1 a 2


  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 
  • 480 cm x 380 cm – Erna 1
  • 480 cm x 480 cm – Erna 2
  • Dvere: 149 cm x 185 cm
  • Okno: 69 cm x 88 cm
  • Hrúbka materiálu: 40 mm

Cena s DPH:

3.390,- EUR Erna 1

Podlaha : 590,- EUR(akcia)

————————-

4190,- EUR  – Erna 2

Podlaha : 690,-,- EUR (akcia)

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradný domček Errna

Záhradný domček Erna 1 a 2 je ideálna ako sklad k Vašej, záhradke, alebo domu. Chatka na náradie ponúka od 17m2 vnútorného priestoru, ktorý je možné dokonale využiť na posedenie, uskladnenie záhradných potrieb ,  náradia či príslušenstva k bazénu. Benefitom sú dvojkrídlové dvere, ktoré Vám umožňujú pohodlné využitie vnútorného priestoru. Ďalej bočné okno , ktoré sa dá namontovať  vpravo , alebo vľavo.  Záhradný domček Erna je vyrábaný je z predsušeného smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvere, kovania,  zámok s kľúčom. Chatky Erna dodávame v 40mm prevedení.

K domčekom je možné taktiež doobjednať prístrešok, ktorý zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru. Taktiež je možné k domčeku dokúpiť efektnú terasu so zábradlím. Prístrešok a terasu je možné vidieť v našich realizáciách.

Dôležitou nadstavbou  domčeka je strešný šindel.

Doporučujeme Vám asfaltový kanadský šindel, ktorý  sa používa aj na stavby rodinných domov. Výhodou je ľahká montáž , ale aj relaitívne nízka váha. Nedoporučujeme na domčeky tehlové či betónové šindle. Konštrukcia a statika záhradného domčeka nie je dimenzovaná na ťažkú krytinu. Pre samotný domček nie je problém samotná záťaž  napr. betónovej krytiny, ale treba počítať , že v našich zemepisných šírkach môže (aj keď dnez už ozaj len príležitostne) napadnúť 40-50 cm snehu. Preto sa snažíme strechu záhradných chatiek nepreťažovať.

Náter záhradnej chatky

My pracujeme zo značkou Remmers. Jedná sa o viaczložkovú náterovú hmotu. Viac  nájdete aj v sekcii NÁTERY.

Navštívte aj našu stránk s BLOGMI . Nájdete na nej rady a užitočné informácie pri výbere záhradnej chatky. Odzrkadľuje  naše skúsenosti, ktoré sme získali pri predaji a realizácii chatiek . Veríme , že Vám pomôžu.