Záhradné domčeky Errna 28 / 40mm


Záhradná chatka Erna 2
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmery: 
  • 380 cm x 280 cm/ 28mm – Erna 28 (Duna 28)
  • 380 cm x 380 cm/ 40mm – Erna 40 (Juztta 40)
  • Dvere: 149 cm x 185 cm
  • Okno: 69 cm x 88 cm
  • Podlaha : 15mm v cene
  • Hrúbka materiálu: podľa špecifikácie
  • okno je možno namontovať vpravo alebo vľavo

Ceny s DPH:

Erna 28 (Duna 28) : 2.890,- EUR

————————-

Ceny s DPH:

Erna 40 (Juztta 40) : 3.590,- EUR

Záhradný domček Errna

Záhradný domček Erna 28 a 40 je ideálna ako sklad k Vašej, záhradke, alebo domu. Chatka na náradie ponúka od 10m2 vnútorného priestoru, ktorý je možné dokonale využiť na posedenie, uskladnenie záhradných potrieb ,  náradia či príslušenstva k bazénu. Benefitom sú dvojkrídlové dvere, ktoré Vám umožňujú pohodlné využitie vnútorného priestoru. Ďalej bočné okno , ktoré sa dá namontovať  vpravo , alebo vľavo.  Záhradný domček Erna je vyrábaný je z predsušeného smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvere, kovania,  zámok s kľúčom. Chatky Erna dodávame v 28 a 40mm prevedení. Podľa hore uvedenej špecifikácie.

Súčasťou ceny je aj podlaha a podkladné hranoly.

K domčekom je možné taktiež doobjednať prístrešok, ktorý zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru. Taktiež je možné k domčeku dokúpiť efektnú terasu so zábradlím. Prístrešok a terasu je možné vidieť v našich realizáciách.

Dôležitou nadstavbou  domčeka je strešný šindel.

Doporučujeme Vám asfaltový kanadský šindel, ktorý  sa používa aj na stavby rodinných domov. Výhodou je ľahká montáž , ale aj relaitívne nízka váha. Nedoporučujeme na domčeky tehlové či betónové šindle. Konštrukcia a statika záhradného domčeka nie je dimenzovaná na ťažkú krytinu. Pre samotný domček nie je problém samotná záťaž  napr. betónovej krytiny, ale treba počítať , že v našich zemepisných šírkach môže (aj keď dnez už ozaj len príležitostne) napadnúť 40-50 cm snehu. Preto sa snažíme strechu záhradných chatiek nepreťažovať.

Náter záhradnej chatky

My pracujeme zo značkou Remmers. Jedná sa o viaczložkovú náterovú hmotu. Viac  nájdete aj v sekcii NÁTERY.

Navštívte aj našu stránk s BLOGMI . Nájdete na nej rady a užitočné informácie pri výbere záhradnej chatky. Odzrkadľuje  naše skúsenosti, ktoré sme získali pri predaji a realizácii chatiek . Veríme , že Vám pomôžu.