Záhradné domčeky s pultovou strechou 28 a 34mm Belmont 1 a 2


  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 3,8×2,5m  alebo 4,25×2,8m
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 149 x 185 cm
  • Dvere: 78 x 185 cm
  • Hrúbka materiálu: 28 mm /34mm

Cena s DPH:

2.990 EUR (3,8×2,5m-28mm)

——————————————-

3.590 EUR (4,25×2,8m-34mm)

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradné domčeky s pultovou strechou 28 a 34mm Belmont 1 a 2

Záhradné domčeky s pultovou strechou Belmont 1 a 2.  Dva rozmery tohto záhradného domčeku, ktorý je rozdelený na obytnú a úžitkovú časť. Krásne a  dvoj dvere s bezpečnostným  plexisklom , ktoré pridávajú tejto vysoko kvalitnej chatke od estónskej Lasity ešte viac šarmu a atraktivity. Záhradné domčeky s pultovou strechou sa vyrábajú v dvoch variantoch . Menší domček je o rozmere 3,8×2,5m  . Ten väčší je v rozmere 4,25×2,85m.  Záhradnú chatku  je možné zmontovať aj zrkadlovo. Obsahuje podlahu 17mm perodrážku (ako väčšina našich chatiek)

Stavba záhradných chatiek :

Záhradné chatky a domčeky z nášho sortimentu pochádzajú od lídra vo výrobe záhradných chatiek LASITA Maja. Použité drevo na výrobu chatiek je ekologicky ošetrené a má certifikát FSC. Vlastná výroba domčekov spĺňa náročné ISO normy. Dopravu a montáže zabezpečujeme našimi stálymi vyškolenými pracovníkmi.  Stovky úspešných realizácii sú najlepšou reklamou našej činnosti. Preto  aj viac ako 50% našich zákazníkov prichádza ku nám na základe referencii od majiteľov už zrealizovaných domčekov.

Spôsob objednávky:

Snažíme sa aby komunikácia s nami bola vždy jednoduchá jasná a priama. Na základe Vášho mailového , alebo telefonického dopytu vypracujeme vždy nezáväznú ponuku, ktorá obsahuje nacenené služby podľa Vášho priania. Pokiaľ máte záujem napr. o montáž , strešný šindel – každá položka je nacenená zvlášť. Vy ste ten , ktorý si naskladá objednávku podľa vlastného uváženia.

  1. Na základe telefonického , alebo mailového kontaktu Vám bude vypracovaná ponuka. Táto obsahuje ceny s DPH a termín dodania
  2. Konzultácia  ponuky …zväčša  prebieha  telefonicky (príp. mailom), osobná návšteva v kancelárii v Trenčíne , alebo v Prostějove kde môžete vidieť aj vzorové domy
  3. Odsúhlasenie ponuky zo strany zákazníka  . Jedná sa o jednoduché potvrdenie milom. Súhlasíme s Vašou ponukou a o objednávame domček a nasledovné služby : doprava, montáž atď.