Rekreačný záhradný domček Elba 40


  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 420 cm x 540 cm (22,68 m2)
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 84 x 196 cm
  • Okno: 3x 88 x 88 cm
  • Hrúbka materiálu: 40 mm a 70mm

Cena s DPH:

9.900 EUR – 40mm / AKCIA 1 kus

11.900,- EUR – 70mm / Akcia 1 kus

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Rekreačný záhradný domček Elba 40

Rekreačný záhradný domček Elba patrí medzi najpredávanejšie záhradné chatky z našej ponuky. Svojim ideálnym rozmerom pod 22,7m2 spadá do kategórie chatiek, na ktoré nie je nutné stavebné povolenie. Realizácia sa koná na základe ohlásenia na stavebnom úrade. Pre kupujúceho tak odpadá zložité stavebné konanie, ktoré je nahradené jednoduchším ohlásením drobnej stavby záhradného domčeku. Výrobok poskytuje vysokú kvalitu prevedenia. 44mm steny sú mimoriadne atraktívne riešenie záhradnej stavby. Priestor chatky je rozdelený do troch miestnosti. Vonkajšie tak ako aj vnútorné dvere sú súčasťou základnej dodávky. Rovnako  okná, kovania, podlaha, zámok s kľúčom a samozrejme aj terasa s podlahou.

Rekreačný domček ELBA – od jari až do jesene.

Rekreačný záhradný domček Elba je mimoriadne vhodný na vytvorenie oddychového priestoru pre Vás a Vašich blízkych. Ďalej ako letná kuchyňa, alebo miesto na príležitostné prespatie najmä v jarných, letných ale aj jesenných mesiacoch. Chatku je možné poskladať aj zrkadlovo. Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania , podlaha, zámok s kľúčom.  Dvere a okná sú vybavené izolačným dvoj sklom!

K záhradným domčekom je možné doobjednať prístrešok, ktorý zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru).

Prístrešok a terasu je možné vidieť v našich realizáciách.

Záhradné chatky a domčeky z nášho sortimentu pochádzajú od estónskeho  lídra vo výrobe záhradných chatiek a domčekov LASITA Maja. Použité drevo na výrobu chatiek je ekologicky ošetrené a má certifikát FSC. Vlastná výroba domčekov spĺňa náročné ISO normy. Dopravu a montáže zabezpečujeme našimi stálymi vyškolenými pracovníkmi.  Stovky úspešných realizácii sú najlepšou reklamou našej činnosti. Preto  aj viac ako 50% našich zákazníkov prichádza ku nám na základe referencii od majiteľov už zrealizovaných domčekov.