Moderná drevená garáž s prístreškom Bahamy


montovaná garáž s prístreškom BAHAMY
montovaná garáž s prístreškom BAHAMY
  • Materiál: severský smrk
  • Rozmer: 360cm x 540cm +300cm terasa
  • Prístrešok: 300cm x 540cm terasa
  • Garážová brána:  240x 205 cm
  • Dvere: 83×195 cm
  • Okno: 56x178cm, 150x41cm 2ks – dvojsklo
  • Síla materiálu: 44 mm
  • Okná sú z bespečnostného skla

8.500,- EUR (klasická dvojdielna brána)

—————————————————

9.800,- EUR (výklopná Hormann)

———————————————

10.400,- EUR (sekčná brána)

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Moderná drevená garáž s prístreškom Bahamy

Moderná drevená garáž s prístreškom Bahama je kvalitné, moderné a finančne výhodné riešenie parkovania pre Vaše auto. Prístrešok poskytne ďalšie parkovacie miesto pre ďalšie Vaše vozidlo. Stavba je vhodná aj ako skladový priestor pre Vašu firmu. Dodáva sa v štandarde s dvojkrídlovými dverami. Tiež je možná dodávka sekčnej brány, prípadne variant s výklopnou bránou. Ceny týchto variantov Vám zašleme na vyžiadanie. Ako základ odporúčame betónovú dosku, alebo zámkovú dlažbu. Informácie nájdete aj v sekcii technické informácie. Prístrešok je univerzálny a dá sa rovnako ako garáž zmontovať zrkadlovo.

Moderná drevená garáž s prístreškom je vyrábaná z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou sú okná, kovanie, dvojkrídlové garážové dvere, zámok s kľúčom. Výklopná alebo sekcionálna brána je za príplatok.

Garáž sa dodáva bez podlahy, preto odporúčame jej inštaláciu na betónovú dosku prípadne na zámkovú dlažbu. Informácie o príprave podkladu nájdete v technických informáciách.

Naše BLOGY o drevených stavbách :

16 – Garáže pre Vášho štvorkolesového miláčika od Lasity Maja

V nasledujúcom blogu by sme Vám radi predstavili naše drevené garáže. Sú veľmi rýchlim a ekonomickým riešením pre našich klientov.

1 – Rozmer základného domčeku a záhradnej chatky.

Treba si zvážiť koľko priestoru si chceme , prípadne môžeme vyčleniť pre budúcu chatku. Pri pozemkoch s dostatočnou plochou je to vcelku jednoduché. Väčší pozor si treba dať ak nás plocha pozemku svojim rozmerom limituje…

2 – Výber záhradného domčeku a garáže

Ak vieme v akom približnom rozmere chceme realizovať chatku, ďalším parametrom pri výbere chatky je spôsob jej budúceho využitia…