EL PASO chatka s prístreškom


  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 300×380 cm + 381 cm terasa
  • Obsah:  v  základe bez podlahy
  • Dvere: 149 x 195 cm
  • Hrúbka materiálu: 28 mm

Cena s DPH: 4.150,- EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Cena za podlahu a podkladné hranoly v domčeku 490 EUR s DPH

EL PASO chatka s prístreškom

EL PASO chatka s prístreškom. Krásny záhradný domček s veľkou krytou terasou. S hrúbkou steny 28 mm sa veľmi dobre hodí ako klasický domček na náradie alebo útulný altánok pre rodinu a priateľov v lete. Chatka Vám poskytne 11,4 m2 vnútorného priestoru a 14,4 m2 na priestrannej terase.

Vybraná kvalita dreva a kvalitné spracovanie hovoria samy za seba. Dokonca aj objemné záhradné náradie je možné ľahko uskladniť cez veľkorysé dvojité dvere s jednoduchým presklením. Vizuálne príťažlivé vďaka svojmu klasickému tvaru.

Prístrešok k záhradnej chatke  je možné umiestniť aj zrkadlovo.

Chatka obsahuje vysoko kvalitné dvojkrídlové dvere, ktoré Vám umožnia využitie vnútorného priestoru. Je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú samozrejme okná, dvere, kovanie a zámok s kľúčom. Dodávame ho v prevedení 28mm. Podlaha za príplatok.

Záhradné domčeky s prístreškom :  domček KENZO ,  domček TAMPA

Radíme Vám v našich blogoch o montovaných záhradných chatkách

Blog 9. : Chatka s prestrešením St. Louis je aktuálne najžiadanejším typom záhradnej stavby k rodinnému domu. Poskytuje nielen možnosť skladovania záhradného príslušenstva, ale aj plochu pre odpočinok či posedenie.

Môžete zvoliť rôzne druhy dlažieb a ich farieb. Nebojte sa experimentovať. Zákazníci si zvolili pod chatku Novia 275 plus veľmi peknú hnedú farbu dlažby. Ako vidíte na priloženej fotke – aj táto farba výborne zapadne ku koloritu tejto záhradnej stavby.

Blog 15: Záhradné domčeky s prístreškom.

Záhradná chatka s prestrešenou terasou TAMPA a všeobecne domčeky s prístreškom sú veľmi praktické riešenie záhradnej chatky k Vášmu domovu
Skôr než Vám predstavíme niektoré obľúbené typy záhradných chatiek s prístreškom radi by sme sa pristavili pri základovej doske. Doporučujeme Vám prevedenie zámkovej dlažby, ktorá celkovo je veľmi efektná a najmä trvácna. Je na Vás akú farby dlažby vyberiete . Takto pripravená základová doska môže byť aj namiesto drevenej podlahy v domčeku. Určite oceníte jej trvácnosť.

Blog 5 :Montáž na zemné skrutky – vruty .

Veľa z Vás rieši problém ako osadiť záhradný domček, Nie vždy je možnosť stavby základovej dosky z betónu či zámkovej dlažby. Pre tento prípad máme pre Vás riešenie. Montáž na zemné skrutky a hranolovú konštrukciu.