Domčeky a chatky Alexandra


 • Materiál: severský smrek
 • Rozmer: 300 cm x 480 cm
 • Obsah:  podlaha, dosky pero – drážka
 • Dvere:  124 x 196 cm
 • Okno: 2x 98 x 134 cm
 • Okno: 1x 53 x 134 cm
 • Bezpečnostné sklo
 • Hrúbka materiálu: 44 mm
 • Bezpečnostné sklá

Cena s DPH: 6.390 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia chatky)

Záhradné domčeky a chatky Alexandra

Domčeky a chatky Alexandra v 44 mm prevedení krásne zapadne k Vášmu domu , alebo záhradke. Chatka netypická svojim rozmerom. Ponúka 13,7 m2 vnútorného priestoru, ktorý je možné využiť  na uskladnenie  materiálu, náradia  či príslušenstva k bazénu. Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania a podlaha, zámok s kľúčom. Montáž chatky je možná aj zrkadlovo.

Domčeky a chatky nájdete od estónskej firmy Lasita Maja majú špičkovú kvalitu. Sú dodávané do celého sveta a certifikované ISO normami. Zárukou kvality je aj severské drevo, ktoré pomaly rastie a je teda zárukou vysokej kvality.

Návody a rady nájdete nielen v blogu, ale aj v sekcii technických informácii, kde sa dozviete základné informácie o objednávke. Táto sekcia je rozšírená aj o návod na zhotovenie základovej dosky, môžete si stiahnuť vzorkovník farieb a šindlov.

Realizácia záhradných chatiek:

 1. Spravidla 2-3 dni pred realizáciou  Vám telefonujeme a odsúhlasujeme si či je možné zákazku realizovať. Dohodne sa termín.

Následne príde auto (pri domoch do 25m2) je to dodávka do 3,5T a privezie domček. Ak je objednávka bez montáže šofér Vám pomôže s vyložením . Vykladá sa ručne cca 45 min. Šofér Vám poskytne aj základné informácie ohľadne montáže.

 1.  Ak je objednávka  – stavba záhradných chatiek , z montážou prídu vždy min.  dvaja montážnici  a vykládku aj realizáciu realizujú bez Vašej pomoci. Po odkontrolovaní domu –  v prípade montáže po ukončení dostávate faktúru k úhrade.

Spôsob objednávky záhradnej stavby:

Snažíme sa aby komunikácia s nami bola vždy jednoduchá jasná a priama. Na základe Vášho mailového , alebo telefonického dopytu vypracujeme vždy nezáväznú ponuku, ktorá obsahuje nacenené služby podľa Vášho priania. Pokiaľ máte záujem napr. o montáž , strešný šindel – každá položka je nacenená zvlášť. Vy ste ten , ktorý si naskladá objednávku podľa vlastného uváženia.

 1. Na základe telefonického , alebo mailového kontaktu Vám bude vypracovaná ponuka. Táto obsahuje ceny s DPH a termín dodania
 2. Konzultácia  ponuky …zväčša  prebieha  telefonicky (príp. mailom), osobná návšteva v kancelárii v Trenčíne , alebo v Prostějove kde môžete vidieť aj vzorové domy
 3. Odsúhlasenie ponuky zo strany zákazníka  . Jedná sa o jednoduché potvrdenie milom. Súhlasíme s Vašou ponukou a o objednávame domček a nasledovné služby : doprava, montáž atď.