Domček na náradie AXEL 230


Axel 230 domček na náradie
Axel 230 domček na náradie
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 380 cm x 230 cm
  • Obsah:   bez podlahy
  • Dvere: 149 x 185 cm
  • Okno: 129×88 cm
  • Obsah: bez podlahy
  • Hrúbka materiálu: 28 mm

Cena s DPH: 2.390 EUR

Podlaha a podkladné hranoly 450 EUR s DPH

(v ponuke aj zrkadlová verzia domčeku a okno naviac)

Domček na náradie AXEL 230

 Domček na náradie Axel 230 je jeden z mála úzkych domčekov v našej kolekcii. Je ideálny ako sklad k Vášmu bývaniu, alebo k Vašej chate. Chatka ponúka 9m2 vnútorného priestoru, ktorý je možné využiť na príjemné posedenie, uskladnenie  lavíc, náradia a napríklad príslušenstva k bazénu. Benefitom sú dvojkrídlové dvere, ktoré Vám umožňujú pohodlné využitie vnútorného priestoru. Svetlo domčeku dodáva aj veľké presklené okno. Domček na náradie Axel  je vyrábaný je z predsušeného smrekového dreva. Súčasťou domčekov je okno, dvere, kovania a podlaha, zámok s kľúčom.

K domčekom je možné doobjednať prístrešok, ktorý celej zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru. Prístrešok je možné vidieť v našich realizáciách.


Technické informácie dôležité pri  stavbe záhradných chatiek.

Ako náterovú hmotu používame Remmers. Je to kvalitná viaczložková náterová hmota. Informácie nájdete aj v kategórii nátery. Samozrejme je možné chatku ošetriť aj inou farbou.  Na trhu je dostatok kvalitných značiek.

Nesmieme zabudnúť na  strešnú krytinu. Na strechu Vám odporúčame kanadský šindel , ktorý je svojou váhou primeraný konštrukčným a statickým potrebám našich  záhradných chatiek.

Výber blogov:

2 – Výber záhradného domčeku a garáže

Ak vieme v akom približnom rozmere chceme realizovať chatku, ďalším parametrom pri výbere chatky je spôsob jej budúceho využitia…

5 – Montáž na zemné skrutky – vruty

Veľa z Vás rieši problém ako osadiť záhradný domček, Nie vždy je možnosť stavby základovej dosky z betónu či zámkovej dlažby. Pre tento prípad máme pre Vás riešenie.

4 – Stavba záhradnej chaty a záhradného domčeku.

V predchádzajúci častiach blogu sme riešili ako si vybrať dobrý záhradný domček, alebo rekreačnú chatku. V prípade , že sa rozhodnete pre stavbu chatky svojpomocne, máme tu pre Vás zopár rád ako uspieť a čo najlepšie zrealizovať Vašu stavbu domčeka.