Blog záhradná chatka

Novinky 2019 na našej stránke drevo-domy.eu

V tomto blogu by sme Vám  radi predstavili niekoľko noviniek  domčekov Lasita, ktoré sme pre Vás zaradili pre rok 2019 do našej ponuky.

Prístrešok Kirian je doplnková stavba k nášmu základnému sortimentu záhradných chatiek a domčekov.

Zákazníkovi ponúka viac ako 11 m2 priestoru, ktorý je možné využiť  na krásne  posedenie , uskladnenie dreva či zaparkovanie kosačky. Je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Montáž doporučujeme na zámkovú dlažbu, ktorá tvorí pevný, stabilný a efektný podklad k záhradnému prístrešku.

Dodávame ho v prevedení 28mm.


Wels 4 DT záhradná chatka vo vysokej kvalite prevedenia za rozumnú cenu v 28 mm prevedení.

Domček Wels skvele zapadne k Vášmu domu, na záhradku či chatu. Chatka Vám ponúka 14,78 m2 vnútorného. Záhradnú chatku je možné  objednať aj v prevedení s jednokrídlovými dverami )Wels4ET).

Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva, ktoré je ekologicky vyťažené v zmysle noriem certifikátu FSC.

Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania a podlaha, zámok s kľúčom.


Wiliam záhradný domček je predelený priečkou . Ponúka spolu viac ako 9m2  vnútorného priestoru, ktorý je ako sme už uviedli rozdelený na sklad a oddelenú miestnosť vhodnú na vytvorenie oddychového priestoru. Oceníte najmä  praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú používanie domčeku. Záhradný domček Wiliam je výborný variant do záhradkárskych kolónií. Chatku William  je možné poskladať tiež zrkadlovo.

Stránka chatky Wiliam


Záhradný domček s prístreškom Walter je vyrobený z 28mm smrekového dreva.

Chatka  Walter je menšia záhradná chatka, ktorá sa hodí do záhrady a k rodinnému domu. Prístrešok poskytuje dostatočný tieň. Domček samotný  poskytuje dostatok miesta na uskladnenie základných. Je ho možné zmontovať aj zrkadlovo.

Podrobnosti


Chatka Wibo je vyrobená  z 28mm smrekového dreva. Domček má taktiež certifikát FSC.  Vyťažené územie bolo znovu zalesnené. Chatka  Wibo je malá záhradná stavba, ktorá sa hodí do záhrady k rodinnému domu – alebo  chalupe. Prístrešok poskytuje dostatočný tieň pre Váš odpočinok . Záhradný domček je možné zmontovať aj zrkadlovo.


Záhradná chatka s pultovou strechou  Amira je klasickým domčekom na uskladnenie  záhradného náradia.  Záhradný domček sa vyrába v dvoch variantoch . Menší domček je o rozmere 3,8×2,3m  . Ten väčší je v rozmere 3,8×2,75m. Sila steny je  28mm . Záhradnú stavbu je možné zmontovať aj zrkadlovo. Obsahuje podlahu 17mm perodrážku (ako väčšina našich záhradných  chatiek)


Poslednou novinkou sú záhradné domčeky s pultovou strechou Belmont .

Domček je rozdelený na obytnú a úžitkovú časť. Krásne a presklené veľké dvere pridávajú tejto vysoko kvalitnej chatke ešte viac šarmu a atraktivity. Záhradné domčeky sa vyrábajú v dvoch variantoch. Menší domček je o rozmere 3,8×2,5m. Väčší je v rozmere 4,25×2,85m.  Sila steny je 28mm.  Záhradnú chatku  je možné zmontovať  zrkadlovo. Obsahuje podlahu 17mm perodrážku (ako väčšina našich chatiek)

Blog záhradná chatka Brava

Blog záhradná chatka Adelina


  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!