Záhradné domčeky

St Louis


Project Description
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 292 cm x 292 cm
  • Obsah:  bez podlahy
  • Dvere: 149 x 185 cm
  • Hrúbka materiálu: 28 mm

Cena s DPH:

1.950 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradná chatka s prístreškom.  Chatka je vhodná k domu ako sklad. Chatka ponúka 8,2 m2 priestoru, ktorý je možné využiť  na posedenie a uskladnenie  materiálu, náradia  či príslušenstva v záhrade. Domček má ako  súčasť prístrešok 11m2, ktorý obsahuje aj zadnú stenu. Prístrešok je možné umiestniť saozrejme aj zrkadlovo. Chatka obsahuje vysoko kvalitné dvojkrídlové dvere, ktoré Vám umožňia dodatočné využitie vnútorného priestoru. Je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú samozrejme okná, dvere, kovania a podlaha, zámok s kľúčom. Dodávame ho v prevedení 28mm.


Užitočné informácie
Certifikáty

Záhradné stavby spoločnosti LASITA sú certifikované systémom certifikácie FSC, ktorý umožňuje spotrebiteľovi identifikovať produkt vyrobený z dreva, ktoré pochádza z dobre a environmentálne zodpovedne obhospodarovaného lesu.

 

ISO 9001: Je systém manažmentu kvality výroby a služieb, ktorý je súčasťou  medzinárodných štandardov vydaných Medzinárodnou organizáciou pre štandardizáciu kvality. (International Organization for Standardization)

 


Hľadáte atypický záhradný domček?

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


Spracovanie osobných údajov
Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
Plné znenie pravidiel GDPR: TU
Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!