Záhradný domček Wibo 300


Project Description
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 300 cm x 425 cm (12,35 m2)
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 78 x 185 cm
  • Hrúbka materiálu: 28 mm

  Cena s DPH:

  2.150,- EUR

  (v ponuke aj zrkadlová verzia)

  Záhradný domček Wibo

  je vyrobený  z 28mm smrekového dreva, ktoré bolo vyťažené na severe v Estónskych horách. Domček má certifikát FSC.  Vyťažené územie bolo znovu zalesnené. Chatka  Wibo je malá záhradná stavba, ktorá sa hodí do záhrady k rodinnému domu či chalupe.. Prístrešok poskytuje dostatočný tieň pre odpočinok  a Domček samotný disponuje dostatkom miesta na uskladnenie základných potrieb , ktoré pri dome a záhrade potrebujete. Záhradný domček Wibo je možné zmontovať aj zrkadlovo.

  Technické informácie

  Nesmieme zabúdať ani na kvalitný náter a zodpovedajúcu strešnú krytinu. Na strechu Vám odporúčame kanadský šindel od osvedčeného výrobcu. Živicový šindel je svojou váhou primeraný konštrukčným a statickým potrebám tejto drevených chatiek o sile  28mm

  Ako náterovú hmotu my používame Remmers. Je to viaczložková náterová hmota. Samozrejme je možné chatku ošetriť aj iným kvalitným náterom Na trhu je dostatok rôznych kvalitných značiek.

   

  Blog o záhradných chatkách:

  13 – Predstavujeme Vám chatku BRAVA 44

  Praktická záhradná chatka s veľkou prestrešenou terasou . Ideálny letný typ  na jarnú, letnú ale aj jesennú rekreáciu. Základné riešenie tejto chatky pochádza s domčeku bez náraďovne. Na prianie zákazníka bola stavba záhradného domčeku  zrealizovaná s touto úpravou.

  11 – Predstavujeme Vám našu klasiku . Záhradnú chatku Adelína

  Adelína je jednoduchá záhradná chatka v prevedení odklápacie okno a dvoj dvere.

   

  I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

  Spôsob objednávky:

  Snažíme sa aby komunikácia s nami bola vždy jednoduchá jasná a priama. Na základe Vášho mailového , alebo telefonického dopytu vypracujeme vždy nezáväznú ponuku, ktorá obsahuje nacenené služby podľa Vášho priania. Pokiaľ máte záujem napr. o montáž , strešný šindel – každá položka je nacenená zvlášť. Vy ste ten , ktorý si naskladá objednávku podľa vlastného uváženia.

  1. Na základe telefonického , alebo mailového kontaktu Vám bude vypracovaná ponuka. Táto obsahuje ceny s DPH a termín dodania
  2. Konzultácia  ponuky …zväčša  prebieha  telefonicky (príp. mailom), osobná návšteva v kancelárii v Trenčíne , alebo v Prostějove kde môžete vidieť aj vzorové domy
  3. Odsúhlasenie ponuky zo strany zákazníka  . Jedná sa o jednoduché potvrdenie milom. Súhlasíme s Vašou ponukou a o objednávame domček a nasledovné služby : doprava, montáž atď.

   Hľadáte atypický záhradný domček?

   Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

   Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

   Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

    Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


    Spracovanie osobných údajov
    Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
    V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
    Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
    Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
    Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
    Plné znenie pravidiel GDPR: TU
    Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!