Klasický záhradný domček Wels 3


Wels 3 záhradný domček
Wels 3 záhradný domček
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 300 cm x 300 cm (9,00 m2)
  • Obsah:  podlaha, dosky pero – drážka
  • Dvere:  75×185 cm
  • Okno: 68×88 cm
  • Hrúbka materiálu: 28 mm

Cena s DPH: 2.290 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia domčeku)

Domček Wels 3

 Záhradný domček Wels 3 je ideálne ako sklad k Vášmu bývaniu, záhradke, alebo  chate. Chatka ponúka 9m2 vnútorného priestoru, ktorý je možné využiť na  posedenie, uskladnenie  lavíc, náradia či príslušenstva k bazénu. Domčeky na náradie sú vyrábaný je z predsušeného smrekového dreva. Súčasťou domčekov sú okná, dvere, kovania a podlaha, zámok s kľúčom.

 Domček Wels 3 je možné doplniť o prístrešok, ktorý celej zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru. Prístrešok je možné vidieť v našich realizáciách.

Technické informácie ako natrieť  záhradný domček .

Ako náterovú hmotu používame Remmers. Je to kvalitná viaczložková náterová hmota. Informácie nájdete aj v kategórii nátery. Samozrejme je možné chatku ošetriť aj inou farbou.  Na trhu je dostatok kvalitných značiek.

Nesmieme zabudnúť na  strešnú krytinu. Na strechu Vám odporúčame kanadský šindel , ktorý je svojou váhou primeraný konštrukčným a statickým potrebám našich  záhradných chatiek.

Výber blogov a rád pri výbere záhradných stavieb:

2 – Výber záhradného domčeku a garáže

Ak vieme v akom približnom rozmere chceme realizovať chatku, ďalším parametrom pri výbere chatky je spôsob jej budúceho využitia…

5 – Montáž na zemné skrutky – vruty

Veľa z Vás rieši problém ako osadiť záhradný domček, Nie vždy je možnosť stavby základovej dosky z betónu či zámkovej dlažby. Pre tento prípad máme pre Vás riešenie. Viac sa dozviete v našom blogu o tomto spôsobe realizácie

4 – Stavba záhradnej chaty a záhradného domčeku.

V predchádzajúci častiach blogu sme riešili ako si vybrať dobrý záhradný domček, alebo rekreačnú chatku. V prípade , že sa rozhodnete pre stavbu chatky svojpomocne, máme tu pre Vás zopár rád ako uspieť a čo najlepšie zrealizovať Vašu stavbu domčeka.