Luxusné záhradné domčeky Orkney 1


Zrubový záhradný domček s plochou strechou a terasou
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 520 cm x 390 cm (19,49 m2)
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 159 x 196 cm
  • Okno: 2x 56 x 179 cm
  • Hrúbka materiálu: 44 mm

Cena s DPH: 8.300,- EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Luxusné záhradné domčeky Orkney 1

Orkney záhradný domček v 44mm  prevedení výborne napĺňajú Vaše potreby modernej záhradnej stavby. Ponúkajú prirodzené riešenie záhradnej stavby k modernému domu. Sila zvoleného materiálu korešponduje s kvalitou výrobku. Záhradný domček Orkney ponúka 19,9m2  vhodného na uskladnenie záhradných potrieb. Tento typ záhradných domčekov je možné tiež využívať ako oddychový priestor  Vás , Vašu rodinu, alebo sa dá využiť pre letnú kuchyňu. Oceníte praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní domčeku. Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania, podlaha, zámok s kľúčom. Dvere a okná sú vybavené izolačným dvoj sklom!

Snažíme sa dopĺňať informácie o záhradných comčekoch aj na sociálne siete

Veľa našich budúcich zákazníkov nám volá či píše na našu FACEBOOK stránku.  Zákazníci nemajú presnú predstavu – aký záhradný domček objednať. Potrebujú poradiť prípadne konzultovať svoju voľbu s odborníkom.

Preto sme sa rozhodli zriadiť  túto stránku , kde postupne budeme zverejňovať  rady a postrehy dôležité pri výbere záhradného domčeka a chatky. Na FB stránke nájdete niekoľko rokov naších realizácii.

Všeobecne platí , že zrubové chatky domčeky a garáže majú ideálny pomer ceny a využitia. Veľkou výhodou je aj veľmi rýchla stavba, pričom základnú chatku napr. o rozmere 12m2 máte postavenú za jeden deň.  Záhradné a rekreačné domčeky môžete v prípade nutnosti  rozobrať.  Ďalej ich môžete previesť na iné miesto a znovu zložiť. Skrátka je to veľmi dobré riešenie za zaujímavú cenu.

Blog záhradných domčekov pravidelne aktualizujeme  a rozširujeme.